The Sims 3 Cestovní horečka

Recenze Cestovní horečky

29. prosince 2009 v 16:00 | Storysims team (_MarSel_)
Zdravím!

Už hrajete Cestovní horečku? Nebo naopak čekáte kdy jí budete mít? Jestli se chcete dozvědět více a zkazit si překvapení, čtěte! :-)

Egypt


Egypt, je místo pro Simíky s velikou odvahou. Když Váš simík přiletí do Egpyta, ocitne se v tábořišti plném stanů. Nechybí tu veřejné záchody, sprchy, malá kuchyňka přímo venku. V malé pyramidě toho sice není moc, ale 3 dny Vám určitě stačit nebudou. Je to stejné jako u velké pyramidy. V té toho je na poznání víc a 3 dny je hrozně málo. Je tu i Sfinga, ale tu jsem ještě nenavštívil :-)

Čemu dávám +?

Velké město
Pyramidy vypiplané do posledního detailu

Čemu dávám -?

Doba, než simík k pyramidám přijede
Těžké úkoly

Čína

Oblast vhodná pro Simíky sportovně založené. Mohou se zde naučit bojové umění Kung-fu. Je tu i veliká hrobka, která Vám nabízí mnoho překvapení. Simík bydlí v menším hotelu / velkém domě. Má k dispozici velký pokoj, se sociálním zařízením. V dolní části hotelu je kuchyň kde si každý Simík vaří sám, i když se budete divit, je to lepší, než kdyby Vám vařil kuchař.

Čemu dávám +?

Velikánská hrobka
Skvělý hotel

Čemu dávám -?

Hrozně se to tu seká
Když chcete jet k hotelu, musíte objíždět celé náměstí

Omluvte mě, ale k Francii nemám potřebné materiály. Nejpozději do konce ledna recenzi dodám do tohoto článku.

The Sims 3 CH - minifilm z Egypta

23. prosince 2009 v 11:01 | Storysims team (_MarSel_)
Zdravím! Všichni hráči The Sims 3 Cestovní horečka určitě již zavítali do Egypta. A pokud ne, tak většina z nich tam zavíta zítra večer. Jak již víte, v Egyptě můžete prozkoumávat hrobky a všechno možné. Na internetu se právě objevilo video z The Sims 3 ,,CH", jak dva Simíci probádávají hrobky. Tvořitel si musel dát velikou práci! Pěknou podívanou:


Puzzle Cestovní horečky (VP)

13. prosince 2009 v 12:00 | Storysims team (Adush)
Ahůj,
opět přidávám další článek Vánočního programu - puzzle tří destinací The Sims 3.Měly by být v takové velikosti aby bylo možné je složit.

Skládej zde !
____________________________________________________________

Cestovní horečka - obrázky pro ty, co ji nemají

8. prosince 2009 v 10:22 | Storysims team (_MarSel_)
Ahoj! Na webu sims3.cz jsou nové obrázky, které si náš blog nesmí nechat ujít. Jsou určeny hlavně těm, co ještě Cestovní horečku nemají a teprv jí třeba dostanou...Já jí osobně dostanu na Vánoce, takže jsou mi ( i Adush) tyto obrázky velkým přínosem! Vidět na nich můžeme Simku, která jela zřejmě do Číny a pak hlavně do Francie. Příjemnou podívanou :-)

Zbytek obrázků v c.č!

Interaktivní mapka Egypta, Číny a Francie (VP)

6. prosince 2009 v 16:00 | Storysims team (_MarSel_)
Zdravím Vás, jste zmatení v destinacích nového dodatku Cestovní horečka? Jestli ano, tak Vám k větší orientaci poslouží tato skvělá interaktivní mapka. Dozvíte se, kde se nachází jaká budova, její bližší vzhled a název. Myslím si, že tato skvělá mapka poradí začátečníkům, ale i pokročilým!Trojice videí z Cestovní horečky

18. listopadu 2009 v 16:18 | Storysims team (_MarSel_)
Ahojda, posledních pár dnů přidávám samé novinky z nového dodatku Cestovní horečka. Dnes tomu nebude jinak. Na e-mail nám přišli tři nová videa z Cestovní horečky. Jedno (opravdu zajímavé) je o nahrávání v Simštině. Druhé video je nový trailer k Francii a poslední již třetí video je o Simíku Bradovi (+ české titulky).Ostatní videa v c.č!

Mnoho obrázků z Francie - Cestovní horečka

16. listopadu 2009 v 19:13 | Storysims team (_MarSel_)
Ahoj, na internetu se to opravdu hemží novými obrázky k Cestovní horečce. Pořád samý Egypt a pár obrázků z Francie a Číny. Francie se nám teď odhalila trošku víc a my můžeme náhlédnout do útulného městečka. Obrázků jsem našel celkem 12 a mě se moc líbí! Neodhalují však nic zajímavého :-)

Soutěž o Cestovní horečku - informace

13. listopadu 2009 v 16:11 | Storysims team (_MarSel_)
Ahojda, odpoledne mi přišel e-mail od EA Games. Dozvěděl jsem se, že právě začla soutěž o Cestovní horečku. Soutěží se o letenky do Francie (chtěl bych to vyhrát :-) ), dále o letenky po Evropě nebo o plnou verzi hry Cestovní horečka, která za pár dní vychází. Otázky nejsou, ale jen tak jednoduché.


The Sims 3 Cestovní horečka - nové screeny

12. listopadu 2009 v 16:18 | Storysims team (_MarSel_)
Ahoj, příznivci a nedočkavci nového dodatku k The Sims 3 - Cestovní horečka. Poslední dobou se na internet valí obrovské množství novinek právě k tomuto dodatku. Včera odpoledne se mohli vybraní hráči The Sims 3 sejít v Praze a Cestovní horečku si zahrát. Na e-mail nám přišlo spoustu obrázků z hraní a já se s Vámi o nějáké dobré podělím. Vše v celém článku!

The Sims 3 Cestovní horečka - exkluzivní informace

11. listopadu 2009 v 18:20 | Storysims team (_MarSel_)
Ahoj. Chcete se dozvědět něco víc o The Sims 3 Cestovní horečka? Pokud ano, tak si přečtěte tento článek. Je to z e-mailu od společnosti EA Games. Větší informac, které nám nabídli Vám brzy přiložím. Teď si však vychutnejte informace, které jen tak nesežente. C.č!

Create a sim v Cestovní horečce

3. listopadu 2009 v 18:30 | Storysims team (Andush)
Ahojík !
Protože chci zvýšit návštěvnost blogu a taky trochu svoji aktivitu ;) skusím alespoň 2x za týden přidat článek.Dnes to bude video kde uvidíte možnosti v create a sim v Cestovní horečce.Určitě stojí za shlédnutí,protože tam uvidíte celkem dost nových účesů a taky dobrého oblečení.Z mojeho pohledu se mi účesy moc líbí,protože vypadají trochu líp než u základní hry.

Create-a-world

2. listopadu 2009 v 19:25 | Storysims team (Andush)
Ahojky !
Jelikož je tohle moje rubrika (The Sims 3 Cestovní horečka),je taky mojí "povinností" sem jednou za čas přidat novinku.Tentokrát jsem ji nenašla na Thesims2.cz jako vždycky,ale na méně známé a přesto dobré stránce Sims3.cz.Není sice úplně nejnovější,ale já si myslím že si ji určitě někdo rád přečte,protože na většině blogů se vůbec neobjevila.O čem je ? O úžasném nástroji který přibyde s novým datadiskem ... Create-a-world ! Prosím článek nekopírovat,dalo mi to dost času !

Větší velikost ZDE !Co to bude ?

Je to jakoby SimCity - hra ve které se dalo vytvářet nová sousedství pro sérii Sims 2.SimCity je ovšem placené,kdežto Create-a-world bude zdarma ke stažení na oficiálních stránkách Thesims3.com.Nebude přitom tak veliký,jak si někdo může myslet,bude zabírat pouze 130 Mb,takže se nemusíte bát,že vám spadne počítač ;).

Nástroje,textury atd. ...

Co se týče nástrojů se mi nový nástroj hodně líbí (aspoň podle prvních informací a fotek).Budete si moct stejně jako při upravování parcely spustit nástroje jako je zvýšení či snížení terénu.Možnosti textur budou určitě taky veliké a textury jako hlína,kámen atd. se budou v tvorbě nového sousedství pro vaše simíky určitě hodit.Textury si navíc budete moci "vyrobit" sami,bude k tomu stačit pouze nějaký grafický program a fantazie.Dále nahrajete texturu do programu,"dobarvíte" kopec,přehrajete do hry a máte hotové své vysněné sousedství !

Kdy bude ?

Momentálně je nástroj v Beta stavu a ke stažení bude zřejmě v prosinci.A co je výhodou ?
Bude ve všech jazycích !


Image 1


Zdroj informací : Sims3.cz a Gamespot.com

Šest nových obrázků z Sims 3 World Adventures !

29. října 2009 v 9:27 | Storysims team (Andush)
Ahoj !
Jelikož je tohle moje rubrika,je mou povinností přidat sem novinky :D.Na Thesims2.cz se objevily další super obrázky z očekávaného datadisku Cestovní horečka.Na obrázcích jsou samozřejmě nové předměty,oblečení,vlasy atd.Na obrázky se můžete podívat tady,brzy budou přidány do galerie.

Více v c.č.

Sims 3 World Adventures - Kung-fu

12. října 2009 v 14:56 | Storysims team (Andush)
Ahojky!
V téhle době,kdy moc novinek o TS3 není (na českých serverech) se na thesims2.cz objevilo "shrnutí" Kung-fu , což přibyde v novém datadisku World Adventures.Přečíst si zkopírovaný text můžete zde:

TRÉNINK - Akademie bojových umění Fénix v čínském Shang Simla je tím nejlepším místem pro nastoupení cesty spravedlivých. Ovšem ti, kdo dávají přednost tréninku mimo Čínu, si mohou koupit tréninkového panáka, přerážecí desky a nějaké čtení na doma. Teprve po dostatečném bušení do panáka a přeseknutí hromady desek se simík dostane na cestu spravedlivých k zaslouženému vítězství! Ke skutečně mistrovskému zvládnutí disciplín bojových umění v The Sims 3 Cestovní horečka musí simík zdolat několik zdatných protivníků na Velkém turnaji v Číně.

CVIČENÍ - Mistři bojových umění rádi zápasí a procvičují si své dovednosti v přátelských duelech. Jako odměnu získávají nové tréninkové úbory s barevnými pásy, symbolizující úroveň jejich umění a talent. Cvičné zápasy jsou skvělým způsobem k rozvíjení schopností Simíků, budování nových přátelství a předvedení čerstvě za odměnu získaných pásů!

KONCENTRACE - Meditace je klíčem k dosažení vyrovnanosti a klidu mysli. Tvrdá pěst je bez silné mysli ničím. Koncentrovaný bojovník je schopen se teleportovat a dosáhnout neuvěřitelné síly.

MISTROVSTVÍ - Velcí mistři bojových umění jsou natolik mocní, že dokáží využívat magických prvků v přírodě k pomoci v boji proti zlu!

VYUČOVÁNÍ - Špičky mezi mistry bojových umění mohou učit ostatní a dále tak rozmnožovat řady disciplinovaných bojovníků po celém světě

Zdroj : Thesims2.cz

Nové obrázky z TS3 World Adventures

20. září 2009 v 14:15 | Storysims team (Adush)
Ahoj !
Konečně nějaká "převratná" novinka z Sims 3 - čtveřice nových obrázku z World Adventures ...
Obrázky přidám , teď jedu pryč a spěchám .

Edit: _MarSel_ doplnil!Kopíruj se zdrojem - storysims3.blog.cz

World Adventures - dva nové obrázky

29. srpna 2009 v 9:44 | Storysims team (Adush)
Ahojky !
Opět nové obrázky z TS3 World Adventures - simka co se pokouší ukrást nerost a hooodně naštvaná mumie :) . Navíc obal - zřejmě oficiální , tentokrát anglická verze .
Zdroj : Simprograms.com

Cestovní horečka

22. srpna 2009 v 12:06 | Storysims team (_MarSel_)

Obal TS3 World Adventures !

21. srpna 2009 v 13:16 | Storysims team (Adush)
Ahojky !
Omlouvám se za neaktivitu - ta nemoc ještě není zcela vyléčená tkže tu nemůžu být moc dlouho .
Na Thesims2.cz se objevil obal očekávaného datadisku World Adventures . Může se sice změnit ,ale má velikou podobu se zadní stranou oficiálního Sims 3 obalu . Je zde konečně vidět malinká ukázka Champs Les Sims a Shang Simla ( dopozud byly zatím zveřejněny jen obrázky Egypta ) .

The Sims 3 World Adventures - trailer

19. srpna 2009 v 12:11 | Storysims team (_MarSel_)
Na internetu se objevil trailer k dodatku The Sims 3 World Adventures!


Další nové obrázky z The Sims 3 World Adventures

16. srpna 2009 v 12:59 | Storysims team (Adush)
Na stránce Gamespot.com se objevily další nové obrázky z očekávaného datadisku World Adventures . Obrázky jsou opět z Egypta , já bych spíš uvítala alespoň jeden z Champs Les Sims a Shang Simla . Na druhém obrázku nový druh účesu .

Image 1

Romantický večer u sfingy přerušený mumií :D !

Image 2

Simka ohromená krásou nerostu , je zde vidět nový účes který s datadiskem zřejmě přibyde .
 
 

Reklama