Novinky

Trailer na sousedství - Barnacle Bay

2. října 2010 v 10:16 | Storysims team (_MarSel_)
Zdravím :)

Nedávno byl na internetu zveřejněn nový trailer na nové sousedství: Barnacle Bay. Trailer nás provází velmi vydařeným městečkem ležícím na ostrově. Podle mě se trailer, ale i nové městečko moc povedlo a tak nám nezbývá než si jen počkat na vydání. :)

+ trailer je v češtině

Cestovní horečka na iPhone-trailer

11. dubna 2010 v 13:52 | Storysims team (Elisis)
Mám pro vás video TS3 Cestovní horečky na iPhone.Docela by mě zajímalo,kolik taková věc stojí ;) Ale rozhodně to musí být fajn,když se nudíte,vytáhnout si iPhone a začít si hrát TS3 cestovní horečku.


iPhone sice nemám,a ani mi nějak nechybí,ale když teď mám problém se sims-nemůžu si povídat se simíky,tak by se to docela šiklo.Ale přece jenom,je to horší kvalita a míň možností,než u pc :)

zdroj: simprograms.com

Elisis

The Sims 2 - SLEVA

16. března 2010 v 19:01 | Storysims team (_MarSel_)
Ahoj! Jak již vypovídá název článku, The Sims 2 si můžete pořídit ve skvělé slevě od 125 Kč. Zlebvněné Simíky si můžete zakoupit v internetovém obchodě XZONE. Základní hra 299 Kč, dodatky za 199 Kč a minikolekce za 125 Kč. Přeji příjemný nákup!

KUPUJ ZDE

www.storysims3.blog.cz
Zdroj:www.lovelysims.blog.cz

The Sims 3 - oslava 10-ti let!

25. ledna 2010 v 17:23 | Storysims team (_MarSel_)
Ahoj! Po delší době píšu nějáký článek. Určitě nenesu nic závratného, ale za připomenutí to určitě stojí. The Sims 3 slaví výročí 10-ti let. Tímto tedy gratuluji tvůrcům hry, jak se úspěšně The Sims vyšvihlo na vrchol. Jako dárek připravili tvůrci The Sims nějáké super tapety. Všechny v celém článku!

The Sims 3 artworky

24. září 2009 v 17:36 | Storysims team (_MarSel_)
Ahoj, když teď má Adush ty osobní problémy, tak jsem se rozhodl, že jí pomůžu s jejími funkcemi. Na internet unikly zbrusu nové artworky hodící se na krásný design. Snad se vám budou líbit a Adush se nebude zlobit. Děkuji za pochopení!

Blíže k prvnímu dodatku

10. července 2009 v 12:48 | Storysims team (_MarSel_)
První dodatek, který bude stylem TS2 Šťastnou cestu, má zřejmé vydání. Měl by vyjít někdy na podzim. Očekává se Listopad. Název dodatku je zatím jen v angličtině: Destination Adventure. Za připomenutí stojí, že u prodejnosti TS3 klesla návštěvnost.

Zdroj je www.sims3.cz

Reklamní obrázky Let There Be Sims

10. července 2009 v 9:00 | Storysims team (_MarSel_)
Hodně pozdě, ale přece jenom! Přináším vám obrázky z reklamní kampaně Let Three Be Sims!
Tady jsou:
První dodatek?

6. července 2009 v 10:05 | Storysims team (_MarSel_)
Na internet unikla malá zpráva. Možnost prvního dodatku se přiblížila. Dodatek by měl připomínat The Sims 2 Šťastnou cestu. Nic není potvrzeno, ale začíná se o tomto dodatku spekulovat.

NĚKOLIK NOVINEK + VIDEO

23. května 2009 v 14:44 | Storysims team (_MarSel_)
Ahoj...Jak se máte? Na netu je opět několik novinek...Pokouším se je něják splácat dohromady×DD Představte si, že v TS3 bude možnost stažení nového sousedství (92 MB) Riverview. Obrázky níže! Pak nějáke ty nové obrázky na kterých můžeme zhlédnout nějáký obchod nebo knihovnu ( nevím co to je :D ) a představení nějákého amatéra hrajícího na kytaru. A cože bude ve videu? No přece Susan Boyle...To je ta ošklivka z Britain got talent? Asi jo...Novinky ▼▼▼


Více novinek pod perexem!

Pět nových screenshotů + tři videa

3. května 2009 v 12:52 | Storysims team (_MarSel_)
Zase píšu! ×DD Nj, neohlídl jsem se a přehlídl pár set novinek! Několik nových obrázků a videí...Dobu nic a najednou videa, obrázky a spoustu dalšího...Konečně novinky a né samé downloady...Na obrázcích je k zhlédnutí sousedství, tvorba Simíka, těhotnou Simku, pak nějákou párty či co a dětské hřiště!

P.S. - VIDEA NAJDETE V C.Č.!
Zdroj je www.sims3.cz

The Sims 3 + BONUS DVD

3. května 2009 v 12:37 | Storysims team (_MarSel_)
Zdravím po třech dnech! The Sims 3 se blíží a novinkami se to hemží! ×DD Opět se na TheSims2.cz objevila novinka! Jaká? No přece...Co bude k The Sims 3 jako bonusový dárek?! Tak tato otázka už je zodpovězena! Bude to DVD s různými typy, vzory na nábytek, sětřiče obrazovek a rozhovory s autory hry The Sims 3! Já jsem si The Sims 3 objednal někdy v únoru, takže nevím jestli mi příjde svítilna na klíče nebo toto BONUS DVD! Co myslíte vy?

Nové screenshoty z TS3

1. května 2009 v 8:48 | PaJuSh
zdroj: Lovelysims.blog.cz

Sběratelská edice opět útočí!

28. dubna 2009 v 17:24 | Storysims team (_MarSel_)
Čauky, jak je? Zašel jsem na blog a řekl jsem si, že by to chtělo nějákou tu novinku! :D Na sims3.cz se opět objevila sběratelská edice...Je to několik nových obrázků...

Dva nové obrázky ze sběratelské edice

26. dubna 2009 v 15:15 | Storysims team (_MarSel_)
Konečně! Na sims3.cz se objevily dva obrázky ze sběratelské edice k TS3! Je to fleshka a krabička v které budou všechny věci k TS3! Jukněte se!

The Sims 3 na IPHONE

19. března 2009 v 17:05 | *m.A./R.C.e:L*
Ahoj, byl jsem na Sims3.cz a opět nějáké novinky...Tentokrát The Sims 3 na verzi IPHONE!

Další obrázky z The Sims 3

15. března 2009 v 14:24 | *m.A./R.C.e:L*
Ano, o5 obrázky z The Sims 3! Vydíme na nich: tvoření Simíků, plavání v bazénu, pak nějákého vědeckého mága, Simíky v muzeu a v knihovně!


Zdroj je www.thesims2.cz

Nové obrázečky z The Sims 3

13. března 2009 v 20:50 | *m.A./R.C.e:L*
Na internetu během chvilky zase new obrázky...Clkm se mi líbí, aspoň nejsou tak hřbitovní ×D jako ty předtím! Zde jsou! ▼▼▼

+ ARTWORKY

Zdroj je www.sims3.cz

Nové obrázky a video z The Sims 3

13. března 2009 v 15:50 | *m.A./R.C.e:L*
AhojiQ tak další novinka...Tentokrát obrázky z The Sims 3! Některé jsou oprawdu smutné...Takové jsou opravdu smutné! ×P...Jsou takové ze hřbitova...Mno nic tady je máte!
▼▼▼

A SAMOZŘEJMĚ NECHYBÍ VIDEO!The Sims 3 nové obrázky

27. února 2009 v 19:22 | ○M.A.R.C.E.L○
Ahojda, dávám jsem opět další obrázky...Tentokrát jich bude možná trošku víc...Obrázky josu z Sims3.cz! Pěknou podívanou! :-D Kliknutím na ně se zvětší...Pro zobrazení všech obrázků kĺik na celý článek...

Obrázky a artworky z The Sims 3

20. února 2009 v 8:37 | ○M.A.R.C.E.L○
Brouzdal jsem po internetu a nakoukl jsem na web o The Sims 3. Objevily se tam nové obrázky a artworky z The Sims 3. Vzpomínáte? Dnes mělo vyjít The Sims 3. Je přece 20. února...Ale nic! Te'd k těm obrázkům. Na obrázcích vydíme černé auto, dům a artwork se Simíky.


Zdroj je www.sims3.cz
 
 

Reklama