Musical

6. díl komixu - Musical

12. října 2009 v 13:00 | Storysims team (_MarSel_)
Ahoj, slíbil jsem, že na 12. října pro Vás připravím 6. díl komixu Musical. Pokud jste se na dnešní komix těšili, tak se snad budete těšit i na další. Komix má okolo 6-ti fotek. Dnes se Anne vydá do města a najde snad někoho osudného? Pokud se to chcete dozvědět, čtěte! Cč.!

5. díl komixu - Musical

31. srpna 2009 v 9:00 | Storysims team (_MarSel_)
Ahoj. Dnes je 31. srpna. Tedy poslední prázdninový den. Toto je díl komixu Musical. Patří k dnešním poslednímu prázdninovému dni. Ach jo, toto, ale utíká. Co se dá dělat. Příběh Anne a Lucy se stále mění, jaký osud ji potká dneska? Klik na c.č!

4. díl komixu - Musical

29. července 2009 v 13:09 | Storysims team (_MarSel_)
Zdravím! Pokračování komixu Musical je teď velmi, ale velmi napínavé. Tento komix má již více obrázků než minulý díl. Jak tomu bylo dříve tak jich má dvanáct. Anne se svojí nejlepší kamarádkou Lucy zdolávají jedno překvapení za druhým. Nestane se něco? Chcete se dozvědět více? Přečtěte si komix! Cč. Omluvte mě, tento díl má opět málo obrázků...Ale nestíhám. Čím méně obrázků, tím více dílů! :D3. díl komixu - Musical

15. července 2009 v 8:17 | Storysims team (_MarSel_)
Čawec, design nastaven a co jiného zbývá než komix ,,Musical"?! Tento díl bude trošku kratší. Bude mít pouze sedm fotek. Nezlobte se, ale jsem ,,vytížen" jinými aktivitami blogu. Nezaháljme a pojďme se vrhnout na další dobrodružství Anne Valleyové.

2. díl komixu - Musical

27. června 2009 v 16:00 | Storysims team (_MarSel_)
Další díl komixu Musical jsem právě dopsal. Dalo mi to docela práci s tímhle dílem. Nové kulisy, ale i zápletka kterou se Anne pokusí vyřešit. Zalíbí se jí Josh nebo začne pátrat po Lucy? To vše v tomto novém díle. Napiště když tak do komentářů jestli se vám komix líbí. Děkuji moc!

1. díl komixu - Musical

19. června 2009 v 15:59 | Storysims team (_MarSel_)
První premiérový díl komixu Musical právě začíná. V prvním díle se nestane nic závratného ikdyž stát se může vše, ne? Anne bude se svojí nejlepší kámoškou a ostatními herci nacvičovat Muzikál na který nikdo, nikdy, nezapomene. Klik na C.Č.!

Úvod komixu - Musical

18. června 2009 v 20:22 | Storysims team (_MarSel_)

Ahoj! Nový komix právě startuje a doufám, že vás nezklamu. Nad komixem jsem přemyšlel docela dlouho až mě napadl snad dost ,,Co0l" název - MUSICAL! ×DD Je o dívce která dostudovala vysokou fotografickou školu a neví co bude dál. Co má dělat? Našla si nový zájem který jí docela baví - hraje v divadle Sunsetov a moc jí to baví. Našla si svojí zálibu a myslí si, že je to ta pravá cesta k hvězdné dráze! Fotografování jí přešlo a v divadle dostává skvělou lekci, spoustu přátel, ale i nezvaní hosté se najdou. Chcete se o Anne Valleyové dozvědět víc? Tak čtěte:

 
 

Reklama