Září 2010

Co můžete čekat na nové verzi Storysims3?

30. září 2010 v 17:17 | Storysims team (_MarSel_) |  Očekávání

Ahoj! :)

Tak se i já MarSel pokouším udělat lepší jméno našemu simímu blogu - Storysims3. Jak jste si určitě všimli, rok 2010 byl pro tento blog katastrofálním. Pár článků, žádný komix, magazín ani soutěže a bleskovky. Ale to hodláme změnit! Já i Adush jsme si pro Vás připravili článek, v kterém se dočtete co od nás můžete v nové verzi tohoto blogu čekat => ČTĚTE!

MAGAZÍN STORYSIMS3

Ano, jak již bývá zvykem, na našem blogu opět uvedeme do provozu náš staronový magazín Storysims3. A že to nebude jen nic tak obyčejného zjistíte v prvním čísle, které vychází ,,již" 1. prosince 2010. Zde máte datumy, kdy magazín vychází:
DOWNLOADY

Downloady je další docela masově využívaná věc u hráčů The Sims. Na našem blogu o ně nepříjdete, ale to neznamená, že tu nebude nic jiného. Počet downloadů jsme omezili na 10 měsíčně.

SPECIÁLNÍ AKCE: VÁNOČNÍ PROGRAM A ŠTĚDRÝ DEN

Jak bývá zvykem, tak u většiny blogů se pořádá každý rok vánoční program. U nás tomu není jinak, a tento ,,limitovaný" program jsme si připravili od 1. prosince do 24. prosince 2010. Na Štědrý den bude vyjímka a články budou připraveny od 6:00 do 18:00.

SPECIÁLNÍ AKCE: SILVESTR

Silvestr je další den v roce, kdy se pořádá u nás na blogu speciální program. Kvůli vánočnímu programu si nemůžeme jako dva blogmastěři dovolit připravit záplavu článků. Rozhodli jsme se tedy pro řešení: článek každé 3 hodiny, to znamená, : 6:00, 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00 a 24:00!

Další akce, budou doplněny do tohoto článku!!!The Sims Medieval : more than 20 pictures.

29. září 2010 v 15:32 | _Andushátko_
The Sims Medieval - Storysims3
To mi připomíná, že mám vytvořit rubriky, které tu chybí. A o The Sims Medieval tu myslím zatím nebyl ani řádek, čas to napravit a to ve větším množství. Pokouším se teď dávat novinky každý den, se souhlasem staronového blogmástera xD by se mohly objevit i downloady. No proto procházím stránky, hlavně anglické. Zdrojík si nechám na konec článku :). Většina těchto obrázků jsou screeny, některé jsme už měli šanci vidět, některé jsou i nové. A samozřejmě nechybí pár "renderů" - ale jpg, takže krájení bílých kousků kolem obrázků mě po chvíli přestalo bavit ... proto se neděste toho výtvoru, není trvalý. No, dost kecání jdu k novince, volný!!! překlad rozhovoru a odkaz najdete v c.č ↓

Oddelovac

The Sims 3 Late Night : Render

28. září 2010 v 16:04 | _Andushátko_
The Sims 3 Late Night : Render

Ahoj !
Tak konečně nastala ta slavná chvíle, první článek po rekonstrukci týkající se The Sims 3, konkrétně dodatku Po setmění. Tou novinkou je render, chcete-li artwork nebo prostě png (dál nevysvětluju =) ). No co k tomu více dodat, snad jen zdroj pod článkem.

Klikni pro

Plnou velikostZdroj obrázku : ZDE , www.simprograms.com

Design nastaven.

27. září 2010 v 21:03 | _Andushátko_
Nějak mě to blogování začíná bavit. Tak blog má konečně vzhled. Bezbarvý, jednoduchý vzhled. Což mi nevadí, jelikož tu již brzy přidám obrázky. No tak shrnu zde co je vlastně nového :

Oddelovac


Design SS3
1. Celý design, oddělovače
2. Můj avatar, váš je ten barevný :) .
Andushátko
Váš avaatar

3. Simí obchod, který přibyde během minut :)
4. Můj systém psaní.

Krátce. Pokračuje se.

27. září 2010 v 19:16 | _Andushátko_

A jde se nastavováááát !Ahoj.
Chci jen napsat další článek, aby bylo opravdu poznat, že se na blogu pracuje. Teda spíš na designu, blog samotný příjde na řadu až později. Photoshop (pouze trial verzi!) mám zaplý nonstop, co jsem na PC, dodělávám detaily a občas smažu i větší část :| . No ... co dodat, jdu "pracovat", design možná kolem osmé večérní, dřív pochybuju. Pokud se tu neobjeví do devíti tak zítra nebo začnu znova xD, ta "grafika" mě začíná bavit.

Tady máte k pokochání jeden můj výtvor, s šíleným množstvím vrstev a barev. Jinak ti bystřejší vidí hlavu Kim Kentové xD - použila jsem dva artworky, jelikož ještě nemám nainstalované The Sims 3. A ani mít dnes nebudu, takže záhlaví nebude s mou fotkou.


No ? Neručím za ztráty psychiky xD.
Storysims3
Je to šílené, ale já už jsem prostě taková. Celá šílená. Pak se nedivte, že i moje okolí je šílené xD.

Chcete mě ... ?

25. září 2010 v 10:24 | Andushátko |  Aktuálně
Storysims3

Respektive blog. Spisovatel ze mě nebude. Sims ... no ta mánie mě už taky přešla, ale jaksi z nudy xD se objevil nápad obnovit to tady. Cesta bude fakticky dlouhá, než se dokopu vůbec k nainstalování trial verze Photoshopu (crack ? ne díky) a ještě další půlrok, než se dokopu k sešití vzhledu. K situaci : nemám už tolik času a rozhodně ne nervy na starosti s blogem, o který očividně bývalý blogmaster nejeví zájem ;). No takže, kdo chce blog ? Dám ho prvnímu člověku, který ho nesmaže a bude vypadat trochu důvěryhodně xD. To, jestli tu budu (Andush) pokračovat, si ještě rozmyslím. Prozatím se můžete kochat neutrálním designem xD.

Vědět zdroj obrázku, napíšu vám ho.

Andush - stálý x bývalý blogmaster

-------------------------------------------------------------------

Edit : Zkouším tu ty svoje grafické slátaniny xD, na bílém vypadaj líp !!! xD

-----------------------------------------------------------------------

Édit č.2 : Zahajuju tvoření designu xD, což se mi celkem daří a je šance, že se tu objeví už za dva dny xD, což je pokrok. A není odfláknutý !

---------------------------------------------------------------------------

Poslední edit: Design je téměř hotov, teda alespoň ta kostra, menu a záhlaví ještě není finální (záhlaví až tak za 3 dny nejdřív, menu zítra). Jinak pokud budu mít čas, dodělám vše v úterý. A můj názor na design ? Myslím, že je nejlepší co se mi kdy povedl. Nepracuju na něm dlouho, ale není odfláknutý, ani přeplácaný. Počítám každý pixel a to vážně, chci mít dess přesný xD !