Červenec 2010

Údržba - aneb ten design prostě spatlám !

28. července 2010 v 19:10 | Storysims team (Andush)
Ale zas tak blbá nejsem, aby tu dala nějaký dess - děs. Takže raději počkám, jestli se tu neobjeví _MarSel_ a když ne, bude následovat anketa. A pokud ani ta nezabere, prostě se zeptám. Titulek snad mluví za vše, pár dní tu nic nebude a náladu na doplňování starších novinek opravdu nemám. Jak jsem psala, obnovím downloady a možná se mi podaří někdy prosadit 1 donate download zdarma za měsíc - ve "výročí" založení našeho blogu xD. Ale nechci mít zničený blog, takže z toho zřejmě zase sejde.

Při údržbě :
- opravím linky
- dopíšu informace do rozcestníků
- nakonec dopíšu staré novinky za dobu, co jsme byli na yourself-sims a poslední týden

Po údržbě :
- se budu pokoušet vytvořit design, nápad je jasný a to Future
- připravit na každý den downloady
- připsat stránky na downloady
- a připsat sem fajfky, co jsem stihla xD

Tak jde se čistit blog, a to včetně galerie ! Mažu jen některé části starých dessů a nebo opravdu stupidní obrázky, downy do TS2, ale Sims 3, které za minutu obnovím - jáj třídění xD, nemažu.

A ještě něco : pokud mi rupnou nervy, tak ten konkurz bude velmi velmi brzo.

Zájem ?

27. července 2010 v 14:57 | Storysims team (Andush)
Tak nevím, když jsme tu předčasem smazali downloady, nikdo si nepostěžoval xD. Ale jak tak koukám na nejčtenější články, v drtivé většině vedou Downloads. Našich tam je opravdu málo, což chci změnit (a jdu tvořit!), ale hledá třeba někdo ty neoficiální ? No zkusím obnovit pár, Sims 2 už nechám napokoji, ale možná obnovím Sims 3. No a samozřejmě je musím roztřídit, na to se už veeelmi těším =D. Tak pokud má někdo zájem, aby se tu objevovaly nové downloady, alespoň do komentářů napište, třeba bů xD, to je jedno. Ale raději sem, budu to kontrolovat.

Jak postavit "kulatý" most

27. července 2010 v 13:04 | Storysims team (Andush)
Ahoj !
No konečně jsem se dokopala k nějakému tutoriálu, nutno říci, že jsem vybírala dlouho něco, co pochopím sama. Tutoriál, který si možná za chvíli přečtete, je "přeložený" z oficiálních stránek (link dole), ale fotky jsou moje. Jsem i ráda, že jsem se mohla něco takového naučit postavit, a věřte mi, žádná dřina to není. Za pomocí 1 cheatu a malého pozemku postavíte v 9 krocích nádherný most. Ještě "novinka", u každého tutoriálu bude úvodní obrázek ... a ještě další : novinky doplním hned po dopsání tutoriálu. Prosím fotky nekopírovat.

EDIT : Tak nedoplním, chtěla jsem čerpat z ofiko stránek, které nejdou xD.
Most - tutoriál na Storysims3 by Andush, přeloženo z tutoriálu od Feldynn
Více c.č.

Proč tu zas nepíšu

26. července 2010 v 16:02 | Storysims team (Andush)
Ahoj,
chci se jenom vyjádřit k svojí neaktivitě a taky vám přiblížit trochu něco, co se tu možná objeví. Já vím, že jsem psala včera článek se stránkami na downloady, ale i tak, blogu bych se mohla věnovat trochu víc. Slib je prostě slib. Ale to neznamená, že tu zase budu pořád. Nepíšu z důvodu, že se už týden pokouším o nový design. Vždy to ale skončí tak, že se mi prostě nelíbí, je příliš jednoduchý. A taky nemůžu najít ty správné odstíny barev. Mám teď celkem dost nápadů na aktivity pro blog, ale chtělo by to i souhlas druhého a hlavního blogmastera, což se mi podaří tak odhadem nejdřív za týden. Chyba je buďto v mém icq (jako předtím) nebo tu prostě _MarSel_ není a nebo chyba ve vzkazech, které psala moje kamarádka (a já se na ni nezlobím). Tak či tak, blog poběží dál, i kdyby _MarSel_ neodpověděl ani za měsíc. Prozatím vám prozradím jenom dvě aktivity, a to soutěž a recenze. Co mě tak divného napadlo :
- SONK - nechte se překvapit co je to K, můžete hádat 3x =D
- "Recenze" povolání  v PS - každé rozebrat do detailů
- ta "tajná" aktivita, kterou možná ani neprozradím, pokud neprojde

Soutěž nemám až zas tak promyšlenou, ale tu tajnou aktivitu už i celkem připravenou a zajištěnou.
A co se týče toho, kdybych tu měla být i v září sama (pokud mě někdo nevyhodí), udělám raději konkurz. Sims se pro mě opět stalo takovým tím donucením ... takže možná čekejte víc článků.

A ještě něco, co mě napadlo před pár minutami : měli bychom být opravdový tým, když už se tak nazýváme. Proto budu hledat normálního schopného člověka, co dokáže spolupracovat. A nebude to první, kdo napíše.

P.S. : Konkurz do konce prázdnin nečekejte.
Andush

TS3 : Stránky s downloady

25. července 2010 v 18:00 | Storysims team (Andush)
Zdravím !
Někteří ví, že zde již dlouho existuje seznam s odkazy, kde stahovat downloady pro Sims 3, ale ten je tak zastaralý a navíc enormě krátký, že je potřeba vytvořit nový. A taky to chce nějaký systém třídění, takže stránky roztřídím podle jejich tématiky, pokud se třeba zaměřují jen na historické oblečení, světy či domy. Prosím, nekopírujte celý seznam, to umí i cvičená opice. Ikony mají svůj zdroj (dole), takže když je použijete, napište jej.

Upozornění : Pro ty, kdo čekají, že jsem dám odkaz na pirátskou stránku. Ne, nebojte, nechci, aby blog někdo zažaloval a tak když už ty stránky opravdu potřebujete, napiště SZ (soukromá zpráva).

Třídění podle "ceny"downloadů a dostupnosti stránek :
Downloady zde jsou zadarmo ! Storysims3.blog.cz

Tato zmenšená ikona znamená, že všechny downloady na dané stránce jsou zadarmo.


Downloady jsou placené ! Storysims3.blog.cz

Tato ikona naopak znamená, že downloady jsou placené.


Downloady jsou placené ! Storysims3.blog.cz
Downloady zde jsou zadarmo ! Storysims3.blog.cz
Tyto dvě ikonky za sebou znamenají, že část downloadů je zadarmo, ale některé jsou i placené.

Pokud je nutná registrace, bude odkaz vypadat asi takto :
www.forexample.com - domy, oblečení, genetika ... REGISTRACE !

Stránky pod perexem ...

Simíkománie

15. července 2010 v 16:50 | Storysims team (Andush)
Zdravím po další dlouhé době !
Nevím z jakého důvodu, ale nakazila jsem se simíkománií a nemám protilék =). Tzn. je to důvod mé neaktivity a zřejmě bude trvat i dál, jelikož mě hra enormě baví a ten pocit nechci ztratit. V průběhu tří dnů tu ještě napíšu, co se bude dít dál, ale příští týden budu odtrhlá od internetového světa (pokud nechytnu free wifi), takže žádné zlepšení oproti tomuto týdnu. Jinak slíbenou recenzi mám téměř dopsanou, chybí mi jen fotky. Titulek projistotu odstraním =). Ještě dodatek k té mojí simíkománii : nehraju pořád, pokud není extrémní vedro, jsem pryč. Toť vše, jen ať si někdo nemyslí, že pařím 8 hodin (jak někteří, že ?).

Webmaster(ka) Andush.

Buydebug

2. července 2010 v 9:25 | Storysims team (Andush)
Áhoj !
Po dlouhé, předlouhé době, se zde objevuje další "tutoriál". Tématem je kód, který vám v módu nakupování odemkne kategorii, se zvláštními předměty - třeba takové ty poklady a dekorace stěžující (zopakovat S/Z xD!) cestu v hrobkách - velká hromada sutin atd., seznam dole. Buydebug se skvěle hodí do komixů, ale užitečný je i tehdy, když už si nevíte rady, jak sehnat např. Panguovu sekeru.

Vyžaduje :
- stačit by měla základní hra Sims 3, ale nemám to odzkoušené

Jak spustit :
- otevřete cheatovací okýnko → ctrl+c+shift
- napište kód : testingcheatsenabled true (dohromady testing cheats enabled mezera true)
- znovu otevřete okno pro cheaty
- napište kód : buydebug (pro méně chápavé : dohromady buy debug)
- otevřete mód nakupování (je jedno, jestli cheat zadáváte předtím, nebo potom)
- dejte si objekty podle kategorie (doplním obrázek), to pod tou možností s pokoji
- klikněte na ikonu s otazníkem
- hotovo =) - opravdu těžké, že ?

Seznam některých objektů :
- velká hromada sutin (světlá x tmavá)
- sarkofág
- pasti (zeď, zem)

Více c.č.

Obal pro dodatek Fast Lane

1. července 2010 v 20:17 | Storysims team (Andush)
Ahoj !

Tak mě napadlo, když už chci tvořit ten nový design, podívat se, jestli nejsou i nějaké další obrázky z dodatku Fast Lane (Rychlá jízda - CZ). První, nevím proč, mě napadla stránka simprograms a našla jsem tam celkem zajímavou věc, a to první obal kolekce pro Sims 3.
The Sims 3 Na plný plyn


EDIT : DOPLNĚN CZ OBAL

Já magor (s prominutím), jaksi jsem opomenula CZ a SK stránku na FB, omluva - moje chyba. Kýžený "fejsbuk", zřejmě se stanu závislákem xD.

Pro uživatele Facebooku odkaz na větší obrázek :


Co říkáte na ten obal ? Mě se celkem líbí ... budu ráda, když napíšete do komentářů vlastní názor =) .

Andush

Červenec

1. července 2010 v 19:42 | Storysims team (Andush)
Hojík xD !
Začal červenec, tedy i prázdniny (proto ta veselá nálada). Zatím nemám naplánováno, co se tady na blogu bude dít do puntíku, ale jistá je jedna věc → nebudu celé prázdniny u PC! Nikdo mi sice nebrání tady být 5 hodin denně, ale existuje taky "prostor  venku".

Takže, co čeká Storysims3 v červenci :
- doplnění článků (postupně!)
- úprava rozcestníků, rubrik atd.
- doplnění stránek na dowloady a "stránky, co se mohou hodit"
- pokračování seznamu tutoriálů (vyšlo PS, novinek k vysvětlení je tam dost)
- MOŽNÁ nový design, budu se pokoušet něco spatlat, ale předtím, než sem něco hodím, to dám schválit (odbornou porotou xD), ten "starý" je přece jen povedený a než hyzdit blog, radši ho tu nechám.

Leč jsou prázdniny, budu se muset učit. Proč, to vám neřeknu, ale někde se to tu můžete dočíst (lovu na informace zdar xD).

Blogmasterka Andush =) .