Červen 2010

The Sims 3 : kolekce Na plný plyn

29. června 2010 v 15:32 | Storysims team
Zdravím !
Již dlouhou dobu se spekulovalo o náplni nového dodatku pro Sims 3. Dnes se na oficiálních CZ stránkách objevila informace sdělující, že tématem, jak již název napovídá, budou dopravní prostředky.

CZ.THESIMS3.COM :

Kolekce The Sims 3 Na plný plyn nabídne, coby vůbec první balíček doplňků, věnovaný dopravním prostředkům a rychlým kolům, čtyři možnosti volby životního stylu: závodnického, spikleneckého, "rockabilly" v retro-stylu 50. let a ve znamení klasického luxusu. Každý z nich se vyznačuje jedinečnou módou, předměty pro výzdobu domova a dopravními prostředky. Simíci si nyní mohou postavit perfektní garáž k parkování "nabušeného" sporťáku, profesionálního závodního speciálu nebo dokonce motorky. Simíkům můžete například pořídit závodnický overal s logy sponzorů, neonový nápis na zeď, skříňku na trofeje, pracovní lavice, bedny na nářadí a mnoho mnoho dalšího! Vezměte je na jízdu, po jaké vždy toužili, a zařiďte jim tomu odpovídající životní styl. S kolekcí The Sims 3 Na plný plyn si splníte všechny své automobilové sny.

Kolekce by měla vyjít na podzim.

A ještě nějaké fotky :


C.Č.


The Sims 3 : Vytvoř vzor !

25. června 2010 v 8:30 | Storysims team (Andush)
Zdravím školáky !
A přeju těm, kteří dnes dostanou vysvědčení, ať mají takové známky,jaké chtějí ! Naše škola bohužel ještě nekončí, ale jako učení se to tu nazvat nedá. Pro ty, kteří předtím sledovali Yourself-sims a zaregistrovali, že se chystá nový nástroj pro The Sims 3, máme dobrou zprávu. České stránky daly odkaz ke stažení tohoto úžasného nástroje, já jej prozatím nemám stažený (a asi dlouho mít nebudu, jelikož nemáme internet ). Více informací →zde← .


Stažení vyžaduje registraci na oficiálních stránkách.

DOWLOAD


Video : Sims 3 pro konzole

21. června 2010 v 18:47 | Storysims team (Andush)
Zdárec xD!
Říkala jsem, že už nebudu slibovat. Ale předtím, než MarSel odjel, jsem stačila slíbit, že budu pravidelně psát články na blog xD ... nepíšu z donucení (spíše nemám nic jiného na práci). Už dlouho se tu neobjevilo nějaké simí video. Tématem videa v tomto článku je verze hry pro konzole, žádný větší rozdíl oproti PC verzi nevidím :) .


Opravdu zajímavé , že by mimozemšťani, jako v TS2 xD ?

The Sims 3 pro Nintendo 3DS !

21. června 2010 v 14:00 | Storysims team (Andush)
Ahoj,
omlouvám se za zpoždění, i když je konec šk. roku, je tu celkem zmatek (to slepování učebnic je hrozné :D).
Nintendo 3DS - zdroj Sims3.cz
Novinka z oficiálních stránek hlásí, že vydavatelství EA Play oznámilo zahájení vývoje Sims 3 pro Nintendo 3DS (více informací dole). Hra by měla vyjít v roce 2011, v té době bude v Japonsku také uvedena konzole Nintendo.

Jak píše EA : The Sims 3 již zaznamenali globální úspěch na platformách PC, Mac a mobilních zařízeních a letos a podzim budou poprvé uvedeni také ve verzích pro next-gen konzole Xbox 360®, PLAYSTATION®3, WiiTM a handheld Nintendo DSTM. Série tak postupně pronikne na každou herní platformu.

Kdybych měla alespoň jednu z těchto konzolí, tak neváhám a Sims 3 si rovnou koupím. Grafika, byť ne na počítači, je nádherná . Samozřejmě nebudou chybět ani budovy, jako obchod se smíšeným zbožím nebo restaurace - zkrátka jako na PC verzi. Více můžete vyčíst z obrázků !


Jak vidíte, ovládací panel je velmi podobný, co se týče ikon nálady, budou zřejmě stejné.


Tvoření simíka taky vypadá velmi dobře !Více o Nintendo 3DS :
Tato konzole se objeví v Japonsku v březnu 2011 a podle všeho by měla podporovat technologii 3D,která by nevyžadovala 3D brýle ! Více informací o Nintendu 3DS bude známých až po veletrhu E3.


Zdroje : www.sims3.cz a cz.thesims3.com , vyhledávání na seznamu :)

Návrat ?

19. června 2010 v 19:45 | Storysims team (Andush/Schiperkee)
Zdravím stálé návštěvníky !
Popravdě, po "konci" našeho blogu jsem myslela,že návštěvnost klesne na nulu ... ale div divoucí,dnes počítadlo ukazuje 16 návštěvníků. Když jsme odešli ze Storysims3, doufali jsme,že na novém blogu bude hned mega návštěvnost a bude úspěšný - samozřejmě omyl :) .Dneska jsem se kupodivu znovu rozhodla vrátit se na Storysims3 a není to určitě kvůli návštěvnosti . Zanedlouho to bude rok, co jsem tenhle pro mě úžasný blog navštívila poprvé (a napsala samozřejmě ten nejblbší komentář :D) a za tu dobu mi prostě přirostl k srdci ... možná by se nic nestalo, kdybychom to tu nechali tak , jak to tu bylo do dneška ... nečekejte od nás žádné zázraky , tohle je sice poslední šance , jak blog vzkřísit , ale prázdniny nechci ztrávit u počítače ... a taky nechci po 150 nic slibovat.
MarSel (Rocco) se vrátí až v srpnu , takže o blog se momentálně budu starat jenom já ...

P.S. : Někteří z vás psali dotazy ohledně TS3 . Prosím , dejte mi den ,až sem doplním novinky a já se pokusím vám vaše otázky zodpovědět . A omlouvám se za čas,který jste museli čekat.

Andush

Aktualizace : Dnes (20.6.2010) nemůžu na PC , takže sem přihodím asi jenom dva články ... chystám pro vás downloady,možná se objeví zítra ,možná už večer.