Duben 2010

Dvě novinky o The Sims 3

24. dubna 2010 v 11:17 | Storysims team (Andush)
Ahoj !
Jak víte,je tu konkurz na nového blogmastera,z důvodu HLAVNĚ MOJÍ  "neaktivitě" na blogu.Ale já jenom přece nechci z blogu odejít (spíš být vyhozena xD),takže jsem si dala "další předsevzetí" být na blogu aspoň jednou za dva týdny aktivní xD.Momentálně už mě nečekají ani zkoušky - čekám na výsledky,a ani bojování o známky ve škole,takže by se nějaký ten čas mohl najít , pokud nebudu mít tři projekty a pět testů před sebou,tak nejmíň hodina denně.Napadlo mě pár nápadů,čím blog opět po stopadesáté neúspěšně oživit,ale potřebuju souhlas "vedoucího blogu" xD,protože už jednou podobný typ aktivity smazal xD.No nic, doufám,že to z vás nikdo nečetl celé,ale teď už k The Sims 3, shrnu zde dvě novinky z posledních dnů.
Další obrázky z Povolání snů :
Dnes se objevily další obrázky z připravovaného datadisku Povolání snů,většinou jsou na nich povolání,o kterých už byla zmínka.Mně osobně se datadisk hodně líbí a určitě si ho koupím,protože je to příležitost jak hru trochu oživit, uvidíte simíky při práci a přibydou nové povahové vlastnosti.
Více v c.č.

Cestovní horečka na iPhone-trailer

11. dubna 2010 v 13:52 | Storysims team (Elisis) |  Novinky
Mám pro vás video TS3 Cestovní horečky na iPhone.Docela by mě zajímalo,kolik taková věc stojí ;) Ale rozhodně to musí být fajn,když se nudíte,vytáhnout si iPhone a začít si hrát TS3 cestovní horečku.


iPhone sice nemám,a ani mi nějak nechybí,ale když teď mám problém se sims-nemůžu si povídat se simíky,tak by se to docela šiklo.Ale přece jenom,je to horší kvalita a míň možností,než u pc :)

zdroj: simprograms.com

Elisis

Obrázky do soutěže

8. dubna 2010 v 18:21 | Storysims team (Elisis) |  Galerie - Elisis
Dodělala jsem fotky do Miss Sims 09.Poprvé efekty v PS,a řeknu vám,že to je opravdu chytrá věc! 
Soutěžím se simkou Nelliany Mejsi na blogu The--sims123.Její celý životopis si můžete přečíst,aby jste měli přehled.

Vážná,ale smutná.

Blogmaster vítán.

7. dubna 2010 v 16:00 | _Andushátko_ |  Aktuálně
Tak jdu napsat to, co jsem si (sama pro sebe) slíbila. Je sice pravda, že se MarSel vrací (snad? xD), ale i tak, kdyby někdo měl zájem je vítán. Neříkám, že vyberu prvního člověka - rozhodne se po domluvě (popř.). No tak kritéria, ne moc náročná :

1) Umět trochu s blogem
2) Znát The Sims 3
3) Mít TS2 nebo TS3
4) Podmínkou NENÍ! grafika, ale je to vaše plus
5) Alespoň jednou týdně pokud možno něco napsat - to bychom se dohodli, protože ne každý má ten čas a prostředky trávit hodiny na internetu


* Sims by vás mělo alespoň trochu bavit.

Staré komentáře : projistotu se znovu zeptám.
Nové? komentáře : můžete psát kdekoliv

Jinak moje icq : 368-118-580.

Dva nové obrázky z Povolání snů

6. dubna 2010 v 14:46 | Storysims team (_MarSel_) |  The Sims 3 Povolání snů
Zdravím,

na internetu se opět objevily dva nové obrázky z dodatku Povolání snů. Na obrázcích můžeme podrobněji nahlédnout do tetovacího salónu (už se opravdu těším) a pak na simku jak v ruce drží metr. No na ten tetovací salón jsem opravdu zvědavý a vy?
Reklamy, řetězáky, upoutávky a jiné věci → SEM!

2. dubna 2010 v 21:27 | Storysims team (_MarSel_) |  Reklamy a jiné
Už mě docela štvou reklamy a řetězáky u článků kam se nehodí (no vlastně se nehodí nikam) a tak jsem se rozhodl, že zřídím tuto rubriku - REKLAMY. Takže do tohoto článku si můžete vypisovat do alalůja své reklamy, řetězáky a ostatní hlouposti! Reklamy dávejte jen sem!


Pravidla blogu

2. dubna 2010 v 21:19 | Storysims team (_MarSel_)
Pro větší pořádek na blogu budou sloužit pravidla. Vytvořil jsem je já MarSel.

PRAVIDLA PSANÍ KOMENTÁŘŮ:

  • Je zakázáno psát řetězáky, reklamy, upoutávky a nejrůznější vymoženosti jak zviditelnit svůj blog. My jsme také nepsali komentáře typu ,,Jukni se mi plísek na blog, ju? a lidi nám začli na blog chodit. Pokud chceš svůj blog zviditelnit, piš články, které aspoň někoho zajímají.
  • Líbí se ti článek, dobře, ale komentáře piš takové, které se týkají tématu článku, pokud budeš chtít napsat komentář který nesouvisí s tématem, zajdi do rubriky Reklamy a jiné.
  • Pokud s něčím nesouhlasíš, vyjádři se slušně a pobuřujících komentářů se zdrž!
www.storysims3.blog.cz

Nový design - 2.4.2010 + menší info

2. dubna 2010 v 14:41 | Storysims team (_MarSel_) |  Aktuálně
www.storysims3.blog.cz
Ahoj, jak jste si mohli všimnout, na našem blogu se právě slunní nový design. Je ještě vyhřátý z photoshopové trouby. Design jsem dělal já MarSel a zdá se mi docela povedený a určitě nelituji, že tu je. Líbí se i vám? Můžete napsat co by jste vylepšily a tak. Určitě si zahlasujte :)!

Aktuálně:

Jelikož se pokouším blog obnovit, nebyl by na škodu nový blogmáster. Další informace se dozvíte již brzy.

Jako další věc bych chtěl oznámit, že jsem si zpět nainstaloval TS2, ale jen dodatky, kolekce ne, ty prodávám. Takže můžete čekat nějáké fotokolekce ze hry TS2!

Malá ochutnávka na nový design

2. dubna 2010 v 11:55 | Storysims team (_MarSel_) |  Aktuálně
Zdravím, v minulém článku jsem psal, že blog hodlám znovu zplnoaktivnit tak jsem se na to vrhnul vší silou. Připravil jsem pro vás design v mých oblíbených barvách! Můžete očekávat fialovou, žlutou, modrou... Ze záhlaví jsem vybral část a teď vám ji ukážu:

www.storysims3.blog.cz
Líbí? Napište mi váš názor do komentářů pod tímto článkem!

Informace k blogu

1. dubna 2010 v 12:52 | Storysims team (_MarSel_) |  Aktuálně
Ahoj! Na blogu se podepsala naše neaktivita. Snížila se docela návštěvnost, ale blogování mě stejně nechytlo. Ale to se pokusím napravit. Pokusím se rozjet nový pořad, udělat nový magazín a přichystat nějáký speciální den, který bude obsahovat články od 6:00 až do 24:00 hodin! Ale tento den nepříjde zřejmě jen tak brzo. Jeho datum je plánováno na 1. července, tedy v den na který se všichni těšíme! Prázdniny... Snad toto nejsou jen sliby, ale vše co jsem vyjmenoval se promění ve skutečnost. Čekejte, již brzy se blog znovu rozjede!

STORY SIMS 3 TEAM SE VRACÍ!