Leden 2010

Další magazín - 14. února

31. ledna 2010 v 10:46 | Storysims team (_MarSel_) |  Aktuálně
Ahoj! Je mi to moc líto, ale z časové tísně já ani Adush nestíháme. Je nám to líto, ale magazín se přesouvá na 14. února. Snad vám to vynahradí lepší kvalita. Oba se musíme učit, dělat úkoly a na blog prostě není čas. Elisis magazín nedělá, protože neumí s PS! Snad jí to někdy naučím (i když to taky moc neumim) :D Děkuji za pochopení!


The Sims 3 Luxusní bydlení - TRAILER

29. ledna 2010 v 17:57 | Storysims team (_MarSel_) |  The Sims 3 Modern Loft Stuff
Zdravím, na internetu jsem našel skvělý trailer pro zanedlouho vycházející balíček Luxusní bydlení. Trailer je docela povedený, pokud si ho někdy koupím budu zvědav na krásnou elektroniku a nábytek do obýváku. Posuďte sami:


EDIT: TRAILER DOPLNĚN V ČEŠTINĚ!


Další obrázky z Luxusního bydlení - nové!

26. ledna 2010 v 13:30 | Storysims team (_MarSel_) |  The Sims 3 Modern Loft Stuff
Zdravím, 2 minulé obrázky k Luxusnímu bydlení toho moc nenabídly. Tentokrát se však situace změnila a náš blog přináší 1 nový exkluzivní obrázek k Luxusnímu bydlení. Luxusní bydlení bych chtěl, ale počkám si na nový datadisk. Kolekce si koupím až se slevou!


The Sims 3 - oslava 10-ti let!

25. ledna 2010 v 17:23 | Storysims team (_MarSel_) |  Novinky
Ahoj! Po delší době píšu nějáký článek. Určitě nenesu nic závratného, ale za připomenutí to určitě stojí. The Sims 3 slaví výročí 10-ti let. Tímto tedy gratuluji tvůrcům hry, jak se úspěšně The Sims vyšvihlo na vrchol. Jako dárek připravili tvůrci The Sims nějáké super tapety. Všechny v celém článku!


Plastic Doll /0/

24. ledna 2010 v 17:51 | Storysims team (Elisis) |  Plastic Doll
Nejsou to umělecký fotky,ani to není nějak zvlášť upravený .. Prostě normální


Blendy /1/

23. ledna 2010 v 21:03 | Storysims team (Elisis) |  Galerie - Elisis
Druhý pokus o blend.Nic moc,ale ode mě nic krásnýho nečekejte ;)

A tady je třetí pokus .. Není to úplně nádhera,protože už jsem se tak nesnažila,jako u prvního ..:D Ten prostřední obrázek mi totiž nějak poskakoval,a nedělalo to,co bylo u těch vedlejších obrázků....No,podívejte se sami.

-pozadí tam ani není barevné,ale co už no.A už to ani není tak u sebe ..Ten první je prostě lepší,si myslím :D

Elisis

První obrázky z Luxusního života

18. ledna 2010 v 18:18 | Storysims team (_MarSel_) |  The Sims 3 Modern Loft Stuff
Ahoj! Na internetu se objevily 2 nové obrázky z Luxusního života. Myslím, že bude lepší si koupit tento balíček než stáhnout škodlivý download :-). Tvrdím z vlastní zkušenosti :DJeště jsem nevěděla, co mě čeká

15. ledna 2010 v 20:57 | Storysims team (Elisis) |  Aktuálně
Od té doby,co MarSel odjel na lyžák,jsem nepřidávala..Ale řekla jsem vám,že se budu snažit zvýšit aktivitu .. No,to jsem ještě nevěděla co mě čeká,protože jsme každý den psali písemku,a já jsem na sims náladu vážně neměla .. Včera jsem ale měla konečně volno,tak jsem udělala rodinu do nového komiksu,ale ještě potřebuju nafotit a upravit atd .. Nikde nemůžu najít žádnej download s panenkou,takže to bude těžší než jsem si myslela,ale pokud nějaký najdete,můžete mi napsat adresu stránky do komentářů (ts3),byla bych moc ráda.Nemusí to být,ale mnohem by mi to ulehčilo.Takže doufám,že už teď chápete,proč jsem nebyla aktivní.


Díky za pochopení
Elisis

The Sims 3: Vytvoř si Simíka

15. ledna 2010 v 17:37 | Storysims team (_MarSel_)
Ahoj! Tak po týdnu na horách jsem zpět tady! Vidím, že blog není aktivní a tak jsem se rozhodl to aspoň trošku změnit!

Na mnoha stránkách o sims se objevil editot pro tvorbu simíků! POZOR! Každý si ho musí však za cenu 149 Kč na xzone.cz koupit / předobjednej si zde ! Jedná se o editor stylu Body Shop. Budete mít tu možnost upravit si Simíka od hlavy až k patě! Nečekají nás zádná omezení! Editor má vyjít již 3. února kdy vychází Luxusní bydlení!

Souhrn informací:

Datum vydání: 3. únor
Cena: 149 Kč
Předobjednávka: [ZDE]
Obal: ←←←

Zdroj: lovelysims.blog.cz

Vysvětlení mé neaktivity

12. ledna 2010 v 15:45 | Storysims team (Andush)
Ahoj,
přiměla jsem se vám alespoň napsat,proč zde právě není žádný můj článek ...není to proto že bych se na blog chtěla vykašlat (už proto,že prostě odejít nedokážu :D),ale blíží se pololetí a možná hodně z vás je právě v takové situaci jako já.

Tohle pro vás možná novinka není,někde jsem to už možná psala,ale budu dělat přijímačky na školu a do toho se započítávají známky z tohoto pololetí.Takže mi prosím nenadávejte za to,že nemám čas na blog - já mám sice známky více než dobré,ale právě se píšou čtvrtletní písemky (v lepší verzi hned dvě za den a další den zase ) takže mě čeká učení,zvlášť tento týden.Bohužel i po pololetí nebudu mít vůbec čas,stěhuju se a navíc se budu muset připravovat na ty přijímačky (zřejmě každý den,podle toho jak mi to jde :D).

Tak mě prosím "nevymažte z paměti blogu",pořád jsem blogmasterka co sem chodí skoro vždycky když má čas.

P.S: Dneska mám celkem volný den,tak se pokusím něco spatlat :D.Ke komixu mě bohužel nikdo nedokope,Sims mě začalo bavit a nerada bych se toho "vzdala":D + nebudu si ničit hru downloady,jednou jsem jich stáhla přes 100 a skončilo to reinstalací počítače :D.

Nepřítomnost MarSela

10. ledna 2010 v 10:28 | Storysims team (Elisis) |  Aktuálně

Od 10-15 ledna,zde od MarSela nic nepřibude,protože jede na lyžák.Ano,je tady varianta přednastavování,ale tu bohužel vynecháme (nestihlo se).Budu se snažit,v průběhu těch pět dní,zvýšit aktivitu.Ale mám ještě svůj blog,a tomu se taky musím věnovat,a ještě škola ...

-takže jen aby jste věděli,že od MarSela,tady za těch pět dní nic nepřibude ;)Elisis

Doplňovací bublina 0.01

9. ledna 2010 v 13:50 | Storysims team (Elisis) |  Galerie - Elisis
Po těch těžkých dnech,jsem se konečně přiměla k nějakýmu článku.A výsledek je : Bublina.Vybrala jsem fotku starou jak svět,takže se nedivte,za to oblečení atp ..ještě k tomu nemocniční šaty pro pacienta .. Doplňujte co si myslí či říkají .. Hlavně ať je to vtipné.

-může to souvist klidně s nemocnicí,když tam jsou nemocniční šaty,prostě něco vtipného,legračního ;)

-nejvtipnější nápady,budou odměněny. Nezapomeňte napsat svůj web,popřípadě mail :)

Snad bude aspoň pár nápadů ;)

Elisis

Zápis na rozhovor

5. ledna 2010 v 21:08 | Storysims team |  Rozhovory
Konečně jsem se přiměla k nějakýmu článku (;D).Zajímají nás vaše názory k blogu :) Takže máte možnost se zapsat na rozhovor.

Zápis :

1.Přezdívka
2. E-mail
3.Vás blog

Otázky vám budou zaslány na mail.Ale nebude to zveřejněno co obden.Snad víte proč,ne?

-nebojte otázky nebudou nějaké osobní či intimní,hlavně se budou týkat blogu

Storysims team
Že by nový komiks ? .. Krátké info

3. ledna 2010 v 21:26 | Storysims team (Elisis) |  Aktuálně
Nedávno jsem přemýšlela o novém komiksu.Už mám vymyšlený děj.Vlastně tak trochu.Víte jak to je.Nejdřív to máte promyšlené,těšíte se na to.Ale potom vás to přestane bavit,a ani nevíte co s dalším pokračováním.Ale já říkám STOP ! Už nic takového.Děj si budu promýšlet na díly dopředu a aktivitu..budu se snažit ji udržovat.Už jsem si vymyslela název i (tak trochu) zkrácený popis děje.

Název komiksu : Plastic Doll
-není to úplně nefinitivní,ještě nad tím trochu popřemýšlím

Zkrácený děj : Cassie je malá holčička z velkého města.Před krutým světem se vždy ukrývá ve svém pokoji.A když nemá komu se vypovídat či vybrečet se na rameni,svěří se své panence Messi.Cassie je malá holčička,ale každý jednou vyroste.Když má Cassie 12 let,už se o panenky nezajímá.Messi leží zaprášená ve skříni a je jí smutno.Messi byla původně malá holčička,jako tenkrát Cassie.Ale jednoho dne za ní přišla ošklivá čarodějnice,a zaklela jí.Messi se proměnila v panenku na prodej.V kletbě také stálo,že teprve,až přestane Messi věřit v dětskou lásku k hračkám,promění se v člověka.
-jen upozorňuji,že to nebude úplně přesné,jako to je v popise.

Snad vás to aspoň málo zaujalo.

-komiks by se zde měl objevit někdy na konci ledna

Elisis

První změna

2. ledna 2010 v 15:00 | Storysims team (Elisis) |  Buď in
Nazdárek.konečně jsem se dohnala k nějakému článku,protože se pořád nic nevyskytovalo.A napadla mě nová rubrika,kde se budou upravovat simky ale i simíci.Jako první je zde :

Jméno : Molly Kuprová
Věk : 28

více v c.č.

Magazine3// 3. vydání - NOVOROČNÍ

1. ledna 2010 v 12:00 | Storysims team (_MarSel_) |  Magazine3
Ahoj! Jak bývá zvykem, vždycky 1. v měsíci zveřejňujeme magazín. Udělal jsem tak i dnes a myslím si, že se nám toto číslo docela povedlo. Jen mi odpusťtě vynechanou rubriku Filmy. Nevím co do ní dát a čas mě tíží.