Prosinec 2009

Co Vás (nás) čeká: ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010

31. prosince 2009 v 20:36 | Storysims team (_MarSel_) |  Co vás čeká:
Ahoj!

A je to opět tady. Nový rok klepe na dveře a vy máte tu možnost dále navštěvovat náš blog. Myslím sï, že jsem za ten rok odvedl kus práce (nechci se povyšovat, ale práce to byla). Samozřejmě né jenom já, ale dost mi pomohla Adush s kterou teď blog vedeme. Nová blogmásterka Elisis má teď možnost být na našem blogu, takže se uvidí jak pracuje s blogem a sims. Zatím myslím, že je vše O.K. Nedávno na blogu proběhla oslava narozenin, myslím, že se docela vydařila a budu rád, když se jí dočkáme i příští rok. Jinak si myslím, že se na blogu teď zvedla návštěvnost, což je jen dobře. Dřív jsem si nepomyslel, že na blogu bude 5 lidí a teď jich je denně okolo 50...Pro mě je to skvělé číslo a Adush, taky těší, že si všímáte naší tvorby. Někdy mám tu chuť s blogem seknout (Adush má taky výkyvy :D:D), ale říkám si proč? Přece nezahodím tu roční náročnou práci. No co víc říct, chci Vám popřát KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2010. UŽIJTE SI VEČER!Udělej si hezkou simku

31. prosince 2009 v 11:11 | Storysims team (Elisis)
Ano,tady máte takový menší návod jak udělat hezkou simku všech kategorií.

Blondýnka

U této simky musíte dávat dobrý pozor co děláte.Pleť by měla být světlejší odstín.Jemný make-up je důležitý,aby rozjasnil simku.Modré oči na simce jednoznačně vyniknou a jsou velmi okouzlující.Stíny mají být taky jemné jako vánek a rty ozdobte jemným leskem či balzámem.Jako oblečení vyberte jemné barvy.U blondýnky si dávejte pozor na hodně tmavé barvy !

Brunetka

Brunetka je velice oblíbená.Oči by měly být hnědé až čokoládové.Pleť .. něco mezi světlou a tmavou,taková střední.Na rty vyberte broskvový lesk,nebo nějakou jemnější barvu.Pokud máte vlasy v velkými vlnami simce to určitě dodá šmrnc.Na barvách oblečení nezáleží,ale zase dávat pozor na černou nebo jinou tmavou barvu.

Černovláska

U černovlásky je velice in tmavá pleť.Samozřejmě být nemusí,můžete vybrat podobnou barvu jako u brunetky,ale tmavá barva pleti se k ní hodí nejvíce.Zelené oči jsou třešničkou na dortu.Stíny vyberte tmavší,tak,aby na simce nebyly moc vidět.Rtěnka se k simce moc nehodí,proto vybereme lesk nebo stejně jako u blondýnky balzám.Černovlásce sluší nejvíce černobílé oblečení a tmavší riflové kalhoty (pokud máte tmavou pleť),pokud máte stejnou pleť jako u brunetky,zvolte lehčí odstíny oblečení.

"Zrzka"

Zrzka se mezi simkami moc neobjevuje,ale podle mě má zvláštní kouzlo.Pleť by měla být spíše světlejší.Velké vlny (vlasy),stejně jako u brunetky,také nejsou k zahození.Zelené oči simku krásně doplní.Oční stíny by neměly být moc odvážně a neměly by být moc vidět.Na rty vyberte lehčí odstín.Make-up se u zrzek moc nevyskytuje.Používanější jsou tradiční pihy.Některé holky je nesnášejí,ale myslím,že některé jsou za ně vděčné,protože je doplňují.Zkuste pihy dát své zrzavé simce a uvidíte jak ji budou slušet.Simce bude jednoznačně slušet zelené tričko s knoflíky u krku a riflové kalhoty-šedé.Zelená zrzavé simce sluší nejvíc.

Z toho vyplývá : Neodflakujte své simky.Dřív jsem to dělala taky a stydím se za to.Dejte si s nimi práci a výsledek bude určitě skvělý !

Elisis

Trocha obrázků ..

30. prosince 2009 v 12:43 | Storysims team (Elisis) |  Galerie - Elisis
Včera jsem fotila každý ksichtík,každou dobrou pozu v TS3.A výsledek :

Smutek ..
Radost ..

Více v c.č.


Luxusní bydlení - předprodej

29. prosince 2009 v 21:24 | Storysims team (_MarSel_) |  The Sims 3 Modern Loft Stuff
Zdravím!

A je to tady! Nový balíček k The Sims 3 Luxusní bydlení je již k předprodeji na www.xzone.cz! Cena je velmi překvapivá - pouhých 245 Kč, no není to sen? Datum, kdy by Vám měl balíček přijít je prozatím na 3. února. Skvělé! Neváhejte a balíček si objednejte!

CHCI SI OBJEDNAT BALÍČEK1. oslava blogu - názor

29. prosince 2009 v 20:00 | Storysims team (_MarSel_) |  1. narozeniny blogu
Ahoj!

Všechno jednou končí a tímto zakončuji 1. oslavu našeho blogu! Myslím si, že jsme se na ní docela dost nadřeli a prožívali během dokončování doslova peklo a emoce! Na oslavě blogu jste měli možnost shlédnout několik článků. Ale teď Vám napíšu něco z historie:


Co jste mohli dnes shlédnout?

HISTORIE BLOGU:

29. prosinec - byl MarSelem (stálým blogmásterem) založen tento blog.
11-27.leden - pozastaven blog z důvodu rozbití PC
31. květen - Pajush končí na blogu
10. červenec - nová blogmsterka Adush
17. srpna - někdo se za nás vydával na lovelysims
11. září - byl narušen blogový systém, známe blogy zrušeny
23. září - blogy se vracejí
24. říjen - Adus končí
25. říjen - Adush se vrací xD
27. říjen - z blogu natrvalo odstraněny downloady
11. listopad - EA nám nabídla spolupráci
29. prosinec - 1. narozeniny blogu

MarSel -

Myslím si, že se oslava velmi vydařila. Za tu námahu to stálo a teď jen doufejme, že se tu všichni za rok sejdeme. A Adush, doufám, že se z tohohle blog nezcvoknem...

Adush -

Myslím xD , že oslava se povedla - komentářů bylo víc než kdy jindy a i ta návštěvnost byla hodně vysoká (na náš blog).Co se týče toho,jestli se z blogování zcvoknu tak určitě jo :D.Bohužel neumím předpovídat budoucnost takže přesný čas tady nenajdete.

Elisis -

Bude doplněno později!

Simka ke stažení - zelený komplet (Elisis)

29. prosince 2009 v 19:00 | Storysims team (Elisis) |  Simíci / TS3
Včera jsem s pomocí Marsela,zprovoznila downloady do mojí hry.jsem mu za to moc vděčná.A tak jsem tedy udělala simku ke stažení,v takovém zeleném kompletu.Snad se vám líbí.

-nafotila : Elisis
-upravil: _MarSel_

ta úprava je trochu taková drsnější,ale je hezká.Doufám že se vám simka líbí.Vlasy zezadu tam nejdou vidět,ale je to takový cop se zelenou mašlí.

Obsah :
  • zelený komplet-šaty,triko,třičtvrťáky,plavky,spodní prádlo (bílé-korzet),a sportovní oblečení (ze základní hry)
  • doplňky : prstýnek,make-up : ze základní hry,oči - základní hra
Snad vám jde stáhnout.A když ji nepoužijete,tak si aspoň použijete nějaké downloady z ní.

Já jsem jí dala jméno : Kirsten Marsheron (čti maršeron)
-klidně si jí pojmenujte jak chcete :D

Elisis

3 upravené obrázky by MarSel&Elisis

29. prosince 2009 v 18:00 | Storysims team (_MarSel_) |  Galerie - MarSel
Ahoj! Tak, Elisis udělala první grafický čin na tomto blogu. Poslala mi svých 7 obrázků z The Sims 3 a já z nich 3 vybral a upravil. Pokud se Vám budou líbit, na svůj blog si je můžete dát, ale s naším zdrojem. Obrázky jsem upravoval ve PS, ale zdají se mi příliš podobné, jak Vám?

Neupravený:

Upravený:

Zbytek v c.č!

Cestovní horečka - megashoot

29. prosince 2009 v 17:00 | Storysims team (_MarSel_) |  Galerie - MarSel
Ahoj! Jak již název článku vypovídá, přirpavil jsem si několik obrázků z Cesotnví horečky splácaných do sebe. Jsou tam obrázky z Egypta, Číny, ale i Francie. Pořád je co objevovat a snad se Vám nějáké zajímavé záběry budou líbit (těm co ji nemají).

Kopíruj se zdrojem!

Recenze Cestovní horečky

29. prosince 2009 v 16:00 | Storysims team (_MarSel_) |  The Sims 3 Cestovní horečka
Zdravím!

Už hrajete Cestovní horečku? Nebo naopak čekáte kdy jí budete mít? Jestli se chcete dozvědět více a zkazit si překvapení, čtěte! :-)

Egypt


Egypt, je místo pro Simíky s velikou odvahou. Když Váš simík přiletí do Egpyta, ocitne se v tábořišti plném stanů. Nechybí tu veřejné záchody, sprchy, malá kuchyňka přímo venku. V malé pyramidě toho sice není moc, ale 3 dny Vám určitě stačit nebudou. Je to stejné jako u velké pyramidy. V té toho je na poznání víc a 3 dny je hrozně málo. Je tu i Sfinga, ale tu jsem ještě nenavštívil :-)

Čemu dávám +?

Velké město
Pyramidy vypiplané do posledního detailu

Čemu dávám -?

Doba, než simík k pyramidám přijede
Těžké úkoly

Čína

Oblast vhodná pro Simíky sportovně založené. Mohou se zde naučit bojové umění Kung-fu. Je tu i veliká hrobka, která Vám nabízí mnoho překvapení. Simík bydlí v menším hotelu / velkém domě. Má k dispozici velký pokoj, se sociálním zařízením. V dolní části hotelu je kuchyň kde si každý Simík vaří sám, i když se budete divit, je to lepší, než kdyby Vám vařil kuchař.

Čemu dávám +?

Velikánská hrobka
Skvělý hotel

Čemu dávám -?

Hrozně se to tu seká
Když chcete jet k hotelu, musíte objíždět celé náměstí

Omluvte mě, ale k Francii nemám potřebné materiály. Nejpozději do konce ledna recenzi dodám do tohoto článku.

Bleskovka NP

29. prosince 2009 v 15:00 | Storysims team (Adush) |  Bleskovky

Ahoj !
Jako vždy (ve všech speciálních programech :)) ) přidávám taky bleskovku,tentokrát se zaměřím spíš na blog a cestovní horečku.

1) Kdy byl tento blog založen ?
2) Kdo tento blog založil ?
3) Návštěvnost menší/větší
4) Měl by blog pokračovat ještě další rok ?
5) Jak často sem chodíš ?
6) Co by se tu mělo změnit ?

Cestovní horečka :

7) Máš nový simí datadisk ?
8) Pokud ano,jak ho hodnotíš ? - pokud ne tak aspoň názor na fotky
9) Mohou být mumie i v Číně nebo Francii ?
10) Pokud CH máš,jaká destinace se ti líbí nejvíc ? - pokud ne tak jaká podle fotek
11) Líbí se ti zaměření tohoto datadisku ?
12) Pokud ne,jaké téma by podle tebe měl mít ?

A poslední special otázka : nemusíte odpovídat :D

Tahle bleskovka je asi hodně trhlá,že ? :D

*

Ikonky do menu - NP

29. prosince 2009 v 14:00 | Storysims team (_MarSel_) |  Galerie - MarSel
Ahoj, chtěli by jste nějáké ikonky do menu a nevíte kde je sehnat? Pokud to tak je, tak Vám snad zpříjemním den...Některé ikonky jsem se rozhodl vyrobit. Nastavit si je může kdo chce ať již má nebo nemá blog o sims. Nemusíte je použít všechny, ale někde na Váš blog napiště odkud je máte. Všechny ikonky v celém článku!


Soutěž - Vytvoř LOGO The Sims 4!

29. prosince 2009 v 13:00 | Storysims team (_MarSel_)
Ahoj!

Slyšíte poprvé The Sims 4? ANO, já taky. A proto jsem si pro Vás připravil soutěž! Jedná se o to, že nám vytvoříte logo The Sims 4 a to nejpovedenější zde vystavíme a uděláme Vám měsíční reklamu! POZOR! Nemůžete použít starší logo a upravit ho. Toto musí být speciální a musíte ho vytvořit vy!

Rozměry: 550 x 150


Soutěž - 5. rozdílů!

29. prosince 2009 v 12:00 | Storysims team (_MarSel_)
Ahoj! Ještě jsme tu neměli originální soutěž 5. rozdílů! Najdete? Pokud ANO, tak mi na mail Storysims-info@seznam.cz pošlete zaokroužkované rozdíly!
*

Egyptská simka

29. prosince 2009 v 11:00 | Storysims team (Andush)
Ahoj !
Chcete ve své hře trochu egyptské atmosféry i když zatím nevlastníte CH ? Na internetu určitě najdete spoustu stavebních prvků a já pro vás vytvořila egyptskou simku,která by se měla normálně nainstalovat i bez Cestovní horečky. No pochybuju,že si to strašidlo někdo stáhne :D .
Obsahuje :
- šaty,které byly společně se simkou z oficiálního Store obchodu
- náušnice
- náramek
- boty
- ostatní věci jsou ze základní hry
Základem stažených věcí byla simka ze Store - tahle není jen překopírovaná,vypadá úplně jinak,má méně podobných šatů a použila jsem co nejméně stažených věcí.Simku najdete v CAS v přednastavených simících (má jméno Storysims3 .blog.cz,to pro hraní doporučuju přejmenovat :D ).

DOWNLOAD


P.S: Ty poslední kusy oblečení (pyžamo,plavky a sportovní) se bohužel :D nedaly moc upravit do egyptského stylu a já nechtěla kopírovat cizí simku - co se týká toho oblečení .

*

Jump Of Design/ 7. ukázka

29. prosince 2009 v 10:00 | Storysims team (_MarSel_) |  Jump Of Design
Čau, pro zaplnění rubriky Jump Of Design slouží nová ukázka. Teď se budeme věnovat jídelně z které máme udělat obývák. Tyto fotky jsou, tak 2 měsíce staré. Někam jsem je zašantročil a až teď použil. Pěknou podívanou...

Simí obličeje NP

29. prosince 2009 v 9:00 | Storysims team (_Adush_) |  Galerie - Adush
Ahojík,
abych taky vytvořila něco jiného,co na blogu doufám nebylo,vytvořila jsem pro vánoční program fotky-blendy kde jsem spojila fotky z cestovní horečky,protože se mi při zkoumání hrobek a cvičení v číně podařilo vyfotit pár zajímavých simích obličejů.Zatím dva obrázky jsou dole,až dokončím ostatní články vytvořím simíky a poletím fotit do Francie :)) !

10 obrázků z Cestovní horečky - ČÍNA

29. prosince 2009 v 8:00 | Storysims team (_MarSel_) |  Galerie - MarSel
Zdravím, další obrázky z dodatku Cestovní horečka jsem Vám naservíroval na osmou hodinu ranní. Jedná se o obrázky z Číny a můžu Vám říct, že jsem se na ní těšil ze všech destinací nejmíň. Ale když jsem si jí poprvé zahrál, unesla mě do říše snění :D. Je na tom asi stejně s Egyptem. Nejlepší na ní je MEGA hrobka, která mě uchvátila...

Když přijedete do Číny, na první pohled Vás zaujme tato budova, je to hrobka!

1. narozeniny blogu - přivítání, seznámení s programem

29. prosince 2009 v 7:00 | Storysims team (_MarSel_) |  1. narozeniny blogu

Ahoj!

Pokud ještě spíte, já tedy nespím :-). Já i Adush jsme několik dní před tímto dnem chystali narozeninové články všeho druhu. Je 7:00 a tím si troufám říct, že právě začíná oslava našeho blogu. Tento článek je spíše informativní tabule tohoto dne. Těšit se můžete na:

Graficky upravené obrázky
Obrázky z Cestovní horečky
Soutěže
Downloady
Blendy

Články se budou zveřejňovat v rozmezí jedné hodiny od 7:00 do 20:00!

P.S. - jedná se o naši první oslavu, chápejte, že to není nějáké skvělé! :-)

SOUTĚŽ

Ve 5 článcích najdete ORANŽOVOU hvězdičku ( * ). Najít můžete i * jiné barvy, ale my chceme oranžové. Kdo jich 5 najde, odešlete nám prosím na MAIL storysims-info@seznam.cz odkazy na články. Odešleme Vám odměnu...

Elisis - Profil

27. prosince 2009 v 20:22 | Storysims team (Elisis)
Nazdárek lidi.Jsem TU jako nová blogmasterka.Ehm,ještě jsem nikde jako blogmasterka nebyla,takže se potom nedivte za menší nedostatky.Ale moc jsem chtěla být na blogu o sims.Snad si mě aspoň trochu oblíbíte...Dost keců,tady je pár hlavních informací o mě.

Jméno: Eliška
Příjmení: nepovím
Věk: 11 let (26.11.1998)
Bydliště: Dětmarovice
Zájmy: Četba knih,jízda na kole či bruslích,pc,badminton,tanec
Oblíbené jídlo: smažené korbačíky
Oblíbené pití: fanta,kofola,čaj,džusy
Oblíbený film: Mrtvá nevěsta
Oblíbený hudební interpret: Lady Gaga
Oblíbená písnička: Bad romance

Foto:
Snad jsem vám přišla aspoň trochu sympatická.Zítra se trochu rozjedu ;)

Elisis

The Sims 3 CH - minifilm z Egypta

23. prosince 2009 v 11:01 | Storysims team (_MarSel_) |  The Sims 3 Cestovní horečka
Zdravím! Všichni hráči The Sims 3 Cestovní horečka určitě již zavítali do Egypta. A pokud ne, tak většina z nich tam zavíta zítra večer. Jak již víte, v Egyptě můžete prozkoumávat hrobky a všechno možné. Na internetu se právě objevilo video z The Sims 3 ,,CH", jak dva Simíci probádávají hrobky. Tvořitel si musel dát velikou práci! Pěknou podívanou: