Listopad 2009

Co vás čeká: Tento měsíc...

30. listopadu 2009 v 18:04 | Storysims team (_MarSel_) |  Co vás čeká:
MAGAZÍN:
Zdravím Vás, jestli čekáte na odpověď, bude magazín nebo nebude? Mám pro Vás příjemnou zprávu. Magazín bude již zítra a to v 15:00, je to speciální číslo s Vánoční grafikou. Najdete tam nějáké tipy na Vánoce, ale i recept na perníčky :-). Ach ta vůně Vánoc...

VÁNOČNÍ PROGRAM:
Ano, i na Vánoce myslíme. Hned 6. prosince začnou články od 9:00 do 16:00. S čím, to Vám říkat nebudeme. Ale určitě se máte na co těšit. Pak začnou články ještě 13. prosince také ve stejný a čas a na konec už jen 24. prosince. Je to na Štědrý den, ale to už asi víte. Na Štědrý den začnou články od 8:00 do 20:00.

Všechny články, které budou patřit do Vánočního programu budou mít za názvem článku označení VP jako Vánoční program. Bude u nich i tento obrázek :-)


SONB - 5. kolo

29. listopadu 2009 v 14:25 | Storysims team (_MarSel_) |  SONB 2009
Ahoj, další víkend se krátí a zítra začíná škola. Tento víkend byl něčím zvláštním - začal ADVENT. To znamená, že za čtyři týdny budou Vánoce. To znamená, že spousta z nás dostane pod stromeček Cestovní horečku. Tedy pokud se Jesus umoudří. :-) a teď na výsledky 4. kola. Kdo postoupil a kdo naopak vypadl?

The Sims 3 Luxusní bydlení - možný obal

26. listopadu 2009 v 17:18 | Storysims team (_MarSel_) |  The Sims 3 Modern Loft Stuff
Ahoj, po dlouhé době píšu nějákou novinku ohledně nové kolekce k The Sims 3 Luxusní bydlení. Na internetu se objevil obal, který možná bude k minikolekci použit. Kolekce by měla do domovů vašich Simíků přinést nový moderní nábytek. V souvislosti s Cestovní horečkou bych spíše uvítal něco na typ sídel a zahrad. No nic, nechme se překvapit :-)


SONB - 4.kolo

22. listopadu 2009 v 10:20 | Storysims team (_MarSel_) |  SONB 2009
Ahoj, v prvním kole nikdo nevypadl. Teď do 4. kola to už budou mít mnozí horší. Jeden blog vypadne a umožní, tak druhým postoupit dále. Chcete vědět kdo vypadl? V c.č!

Trojice videí z Cestovní horečky

18. listopadu 2009 v 16:18 | Storysims team (_MarSel_) |  The Sims 3 Cestovní horečka
Ahojda, posledních pár dnů přidávám samé novinky z nového dodatku Cestovní horečka. Dnes tomu nebude jinak. Na e-mail nám přišli tři nová videa z Cestovní horečky. Jedno (opravdu zajímavé) je o nahrávání v Simštině. Druhé video je nový trailer k Francii a poslední již třetí video je o Simíku Bradovi (+ české titulky).Ostatní videa v c.č!

SONB - 3.kolo

17. listopadu 2009 v 12:25 | Storysims team (_MarSel_) |  SONB 2009
Zdravím, týden uběhl jako voda a s ním i SONB 2009. Můžu si dovolit říct, že jste hlasovali hojně...Trošku jsem zapomněl a ukončil to až teď. V c.č. - hlasování!

Mnoho obrázků z Francie - Cestovní horečka

16. listopadu 2009 v 19:13 | Storysims team (_MarSel_) |  The Sims 3 Cestovní horečka
Ahoj, na internetu se to opravdu hemží novými obrázky k Cestovní horečce. Pořád samý Egypt a pár obrázků z Francie a Číny. Francie se nám teď odhalila trošku víc a my můžeme náhlédnout do útulného městečka. Obrázků jsem našel celkem 12 a mě se moc líbí! Neodhalují však nic zajímavého :-)


Nová kolekce - Modern Loft Stuff

13. listopadu 2009 v 19:34 | Storysims team (_MarSel_)
Ahojda, jak to bylo u The Sims 2, tak to tak bude i u The Sims 3. Ke hře The Sims 3 budou vycházet i kolekce a ta nová má zřejmě své jméno - Modern Loft Stuff. Mělo by se jednat o kolekci kde je předností moderní nábytek pro ,,in" Simíky. Kolekce by Vám měla nabídnout nový moderní nábytek, koupelny, vysoké stropy nebo podkroví. Kolekce by měla vyjít 2. února 2010. Její cena se bude pohybovat asi okolo 520 Kč což zas tak radostná zpráva není.

!POZOR, NIC NENÍ OFICIÁLNĚ POTVRZENO!

Zdroj: www.sims3.cz

Soutěž o Cestovní horečku - informace

13. listopadu 2009 v 16:11 | Storysims team (_MarSel_) |  The Sims 3 Cestovní horečka
Ahojda, odpoledne mi přišel e-mail od EA Games. Dozvěděl jsem se, že právě začla soutěž o Cestovní horečku. Soutěží se o letenky do Francie (chtěl bych to vyhrát :-) ), dále o letenky po Evropě nebo o plnou verzi hry Cestovní horečka, která za pár dní vychází. Otázky nejsou, ale jen tak jednoduché.The Sims 3 Cestovní horečka - nové screeny

12. listopadu 2009 v 16:18 | Storysims team (_MarSel_) |  The Sims 3 Cestovní horečka
Ahoj, příznivci a nedočkavci nového dodatku k The Sims 3 - Cestovní horečka. Poslední dobou se na internet valí obrovské množství novinek právě k tomuto dodatku. Včera odpoledne se mohli vybraní hráči The Sims 3 sejít v Praze a Cestovní horečku si zahrát. Na e-mail nám přišlo spoustu obrázků z hraní a já se s Vámi o nějáké dobré podělím. Vše v celém článku!


Nelly Furtado v The Sims 3 Cestovní horečka

12. listopadu 2009 v 15:45 | Storysims team (_MarSel_) |  Simíkovské videoklipy
Ahoj, před chvíli mi přišel e-mail od EA Games. Poslali mi Nelly Furtado v Simíkovském provedení. Je to natočeno v nejnovějším dodatku, který vyjde 16. listopadu a nese název - Cestovní horečka. Simka v podobě Nelly zpívá svůj poslední hit ,,Manos Al Aire". Příjemnou podívanou.SPOLUPRÁCE S EA GAMES

11. listopadu 2009 v 18:37 | Storysims team (_MarSel_) |  EA GAMES
Zdravím Vás,

jak jsem v minulém článku psal - EA GAMES NÁM NABÍDLI SPOLUPRÁCI!
Pořád se z toho vzpamatovávám, já tomu nemůžu stále věřit a Adush určitě taky ne.
Je to veliká, ale opravdu veliká nabídka, která se jen tak neodmítá. Na e-mail jsem již odpověděl, ale nevím jak to chodí. Jestli mi napíšou taky nebo ne. No nechám se překvapit, ale stále jsem v šoku a asi dlouho budu. E-mail nám napsal, vývojář The Sims 3 a pracovník EA - Games - David Kolan.

Spoustu z Vás určitě napsal taky. Lovelysims již s EA Games spolupracuje dýl, ale to nevadí.
Teď mám ještě větší chuť do blogování než kdy dříve. Vy, co jste e-mail obdrželi taky, se asi cítíte stokrát lépe než dřív a blogování Vás teď bude bavit víc. Mě samozřejmě taky.

Už musím jít, ahoj!

The Sims 3 Cestovní horečka - exkluzivní informace

11. listopadu 2009 v 18:20 | Storysims team (_MarSel_) |  The Sims 3 Cestovní horečka
Ahoj. Chcete se dozvědět něco víc o The Sims 3 Cestovní horečka? Pokud ano, tak si přečtěte tento článek. Je to z e-mailu od společnosti EA Games. Větší informac, které nám nabídli Vám brzy přiložím. Teď si však vychutnejte informace, které jen tak nesežente. C.č!

Pozvánka na předvádění dodatku - Cestovní horečka

11. listopadu 2009 v 18:01 | Storysims team (_MarSel_) |  EA GAMES

Zdravím,

takovou radost jsem snad v životě ještě neměl. Vývojář, pracovník EA Games David Kolan mě pozval na předvádění již brzy vycházejícího dodatku k The Sims 3 - Cestovní horečka. Je to opravdu jedinečná nabídka, jsem moc rád, ale - v pátek jedu k tátovi (to by se zrušit dalo). Bohužel je problém v tom, že mamka musí pryč a je to neodkladné, bohužel. Možná Adush pojede, to nevím, ale i tak to oželím. Možná se naskytne nová nabídka s novým dodatkem. To bych však moc předbíhal. Můžete napsat do komentářů, jestli Vám také napsali. :-)

Nový design - 11. listopadu

11. listopadu 2009 v 17:01 | Storysims team (_MarSel_) |  Aktuálně
Ahoj, slibovaný design je již na svém místě. Řeknu Vám, to menu bylo opravdu fuška. Ale myslím, že výsledek stojí za to. Design je spíše veselejší, ale i s podzimními barvami. Je na něm Simka, která byla i na minulém designu, ale má nové vlasy a tričko. Myslím si, že tento design je ten nej co jsem kdy vyrobil. No, nechám Vám Váš názor.


Tutoriály

11. listopadu 2009 v 16:09 | Storysims team (_MarSel_)
Jak dát downloady do hry :

Pro návod jak nainstalovat downloady do hry slouží článek,který obsahuje i odkazy na stažení "pomocných" programů a přesný návod u všech přípon souboru krok po kroku - chystáme i fotky.

Odkaz na článek "Jak dát downloady do hry" pro The Sims 3 najdete ZDE .
Odkaz na článek pro downloady pro The Sims 2 se tvoří.1) Seznam tutoriálů pro Sims 3 od A-Z

Ano,mnozí z vás znají tento "styl" tutoriálů z oficiálního fóra The Sims 3,ale všechny tutoriály jsou psané námi a většinou taky přidáváme i obrázky.Nelze za 1 měsíc napsat tutoriály ke všem písmenům,proto prosíme o trpělivost - přeci jen nesedíme u počítače nonstop a pořád nepíšeme jen tutoriály.Navíc pořád se objevují nové "funkce" a triky v The Sims 3 , mezi ně patří např. Geoblending,který najdete i v našem seznamu.

Seznam tutoriálů naleznete ZDE .

2) Tutoriály k Adobe Photoshopu

Tato rubrika prozatím nemá moc článků a jelikož ZATÍM nejsme tak dobří grafici,na další tutoriály si nějaký ten pátek počkáte.

Adobe Photoshop - tutoriály najdete ZDE .

Co vás čeká: Nový design - ochutnávka

11. listopadu 2009 v 10:41 | Storysims team (_MarSel_) |  Co vás čeká:
Ahoj. Já i Adush tvoříme nové designy a já jsem zřejmě dotvořil. Pokud se ten můj bude Adush líbit, tak ho jsem asi nastavím. Menu již nebude klasicky podél stránky, ale jinde. Není to však jisté. Pokud jste nedočkaví a zvědaví jak design vipadá, můžete se níže podívat. Obsahuje spíše veselejší barvy. Nechci se totiž řídit podle toho ,,hnusného" počasí venku. Design Vám snad zpříjemní náladu...Tedy pokud tu bude!
P.S. - přiznávám, moc odhalujícího jsem neukázal, ale pokud to má být překvapení, tak již ukazuji dost! :-)

SONB - 2. kolo

8. listopadu 2009 v 9:17 | Storysims team (_MarSel_) |  SONB 2009
Ahoj, po týdnu nám končí 1. kolo SONB a hlásí se Vám 2. kolo. Jsem rád, že jste si scháněli hlasy a ostatními byli podporováni. Nebudu to něják prodlužovat, všichni víte, že vypadne ten kdo bude mít nejméně hlasů, POZOR! Nedozvíte se to teď, ale až na konci soutěže!

Trio nových informací ...

4. listopadu 2009 v 19:28 | Storysims team (Andush)
Ahojky !
Tak opět další novinka ode mě.A taky malý "bonusík" - informace ke komixu,situace se mění a komix zřejmě bude ... a další "update" nepotvrzená zpráva o novém BALÍČKU !


Na mé oblíbené stránce Sims3.cz ;) se objevila další novinka s obrázky načítací obrazovky datadisku Cestovní horečka - téměř stejná jako u základní hry,jsou tam jenom nové ikonky a barva.Také ikona která se vám po instalaci objeví na ploše,zřejmě se přes ni bude celá hra spouštět jako u The Sims 2.Create a sim v Cestovní horečce

3. listopadu 2009 v 18:30 | Storysims team (Andush) |  The Sims 3 Cestovní horečka
Ahojík !
Protože chci zvýšit návštěvnost blogu a taky trochu svoji aktivitu ;) skusím alespoň 2x za týden přidat článek.Dnes to bude video kde uvidíte možnosti v create a sim v Cestovní horečce.Určitě stojí za shlédnutí,protože tam uvidíte celkem dost nových účesů a taky dobrého oblečení.Z mojeho pohledu se mi účesy moc líbí,protože vypadají trochu líp než u základní hry.