Září 2009

Co chystám na příští měsíc ?

29. září 2009 v 9:15 | Storysims team (Adush)
Ahoj !
Omlouvám se za svoji dost velkou neaktivitu ... za prvé jsem opět nemocná a za druhé ve škole píšeme vstupní písemky a já nehodlám mít první známku v ŽK pětku ... dneska na PC budu jen večer a to budu hledat referát do občanky a psát slohovku do druhého kola konkurzu na webmastera LS - ano,mě i Marcelovi na mail přišla (super :D) zpráva se zadáním .

Na říjen sem chceme dát (jak už jsem zřejmě psala)"seznam tutoriálů" - něco jako na thesims3.com , akorát návody které píšeme my ... seznam se bude postupně doplňovat - přece jen nedokážeme napsat 10 tutoriálů za den (můj rekord jsou 3 :D ) .

Dále chci vytvořit zimní dess - nebojte,objeví se tu jenom kdyby se Marcelovi extra líbil :D ... a objevil by se tu až začne padat sníh :D (vím že mám dost střelené nápady).

Toť asi vše ...


PS : Přiďte na naši stránku na Facebooku (ZDE),máme jen 3 fanoušky :D .

Storysims3 má svůj Facebook! Staň se fanouškem!

28. září 2009 v 17:00 | Storysims team (_MarSel_)
Zdravím Vás,

náš blog má po dlouhém rozmýšlení facebook. Nejdřív jsme si říkali, proč mít facebook? Ale takhle se můžou někteří návštěvníci tohoto blogu lépe poznat! Na facebooku jsme jako webová stránka! Facebook má mnoho blogů, tak proč by jsme ho nemohli mít i my? Facebook osobně používám a je to dobrá stránka. Třeba se naší blogové stránce zvyší i návštěvnost! I když to nemůžeme říct! Pokud se chcete stát naším fanouškem na facebooku zaregistruj se a staň se naším fanouškem! Naše facebook stránka: [ZDE]

The Sims 3: Sběratelství

28. září 2009 v 13:12 | Storysims team (_MarSel_)
Motýli a brouci:

Simíci mohou vyrazit do přírody, aby si chytili tyto maličké krásky. Když váš Simík nějáký živý vzorek chytí, bude si jej moci vystavit (v teráriu), pojmenovat jej nebo jej prostě jenom pozorovat. Každá z těchto potvůrek má svoji hodnotu určenou v závislosti na tom, jak je vzácná.

Kameny, drahokamy a kovy:

Vaši Simíci mohou také v přírodě hledat kameny, drahokamy a kovy. Od vesmírných kamenů přes třpytivé zlato až po smaragdy. Všechny tyto drahokamy mohou vaši Simíci najít a nechat vybrousit, aby zvýšili jejich hodnotu nebo jej prostě vystavit v jejich původním stavu.

Chcete-li poslat drahokamy k vybroušení, klepněte na ně v inventáři a zvolte možnost ,,nechat vybrousit". Poté zadejte název výbrusu, který si chcete nechat vyhotovit. Váš Simík odešle svůj úlovek poštou a zpět dostane skvěle borušený kámen.

Rybaření:

V okolí města je celá řada vodních ploch, kde mohou Simíci rybařit. Když je váš Simík v lokalitě, kde je možné rybařit, může si vybrat možnost ,,prohlédnout vodu" nebo ,,rybařit". Pokud má váš Simík u rybaření alespoň jeden dovednostní bod a má v inventáři nějáké ovoce či zeleninu, můžete rovněž ,,vybrat návnadu".

Simíci si také mohou nechat rybu vycpat a vystavit si ji doma. Klepněte na rybu v jejich inventáři
a zvolte možnost ,,nechat vycpat rybu". Váš Simík může ryby, které ulovil, také uvařit anebo je dát do akvárka.

Zahradničení:

Čím více bodů schopností váš Simík v zahradničení má, tím více možností bude mít dostupných. Pro vylepšení svých dovedností se může váš Simík účastnit kurzu v laboratoři, pročítat knihy o zahradničení, sledovat TV stanici o zahradničení. Práce v zahradě samozřejmě jejich schopnosti dále vylepšuje.

Semínka (zahradničení) - Když je váš Simík venku z domu, měl by mít oči otevřené a hledat semínka. Všechna semínka, která najde, si může přinést domů a zasadit. Vaši Simíci mohou také zasazovat celé ovoce a zeleninu, aby se s hledáním semínek nemuseli namáhat.

Vaření:

Simíci mohou s vařením začít už jako teenageři (za pomoci dětské trouby dokonce i dříve) a čím víc se vaření věnují, tím více dovedností si osvojí. Simíci si také mohou své kulinářské schopnosti vylepšit sledováním pořadů o vaření, čtením knih a účastí na kurzech. Čím více dovedností Simík má, tím více receptů umí. Simíci si také mohou nové recepty zakoupit v obchodu s potravinami.

Zásobování (vaření) - Vaši Simíci se musí starato to, aby měli v kuchyni z čeho vařit. Každý recept vyžaduje různé přísady. Většinu z nich je možné zakoupit v obchodě s potravinami (využijte slevy). Pokud nemáte všechny potřebné přísady na jídlo u sebe, Simík může jídlo připravit i v takovím případě. Za přísady však zaplatí víc. Jídla připravená bez správných přísad mají nižší kvalitu.

Kuchařka (vaření) - Simíkovu kuchařku najdete v zápisníku dovedností u záznamu vaření. Můžete si také prohlédnout, jaké druhy jídla a jak často Simík připravil, jaká jsou jejich nejlepší jídla a tak dále.

Kopírujte se zdrojem!
Celé jsem přepsal z brožurky TS3!

Kdy bude Musical a JOD?

27. září 2009 v 11:32 | Storysims team (_MarSel_) |  Aktuálně
Ahoj. Komix Musical dávám vždy ke konci měsíce. Teď to asi nestihnu, takže: 6. díl komixu Musical výjde 12. října! Jump Of Design výjde 10. října. Zítra a možná ještě dneska nafotím Musical. A v příštích dnech Jump Of Design. Jinak koukám, že je online 6 lidí. Díky...

Omluvte mě, že tu nebyl JOD!

26. září 2009 v 9:00 | Storysims team (_MarSel_) |  Aktuálně
Ahoj, prosím omluvte mě, že tu nebyl díl pořadu Jump Of Design. Teď když jsem ďál nový dess a tak. Taky píšu další tutoriály do seznamu, snažím se být aktivnějším. Taky škola. Teď píšeme samý písemky. Vy taky? U nás je to hrozný. A nejhorší je to v úterý. Píšem třeba z fyziky, informatiky, zemáku. A kdýž né, tak v tomto dni určitě píšeme. Je to prostě děs. Blog má teď o půl posily míň, páč Adush má nějáké osobní problémy. Přispívá, ale né tolik jako dřív. Snad se to vše brzy vyřeší. Taky bych chtěl podotknout to, že se chci opět vrátit k The Sims...Asi měsíc ho nehrál a chtěl bych si prostě zahrát s obyčejnou rodinkou a né fotit komix! Snad zítra! To je vše!


EDIT by Adush : K Sonb , jak _MarSel_ psal , je pozastavená,ale pořád můžete hlasovat.Opravila jsem špatný link,protože už začalo 5. kolo. Díky za všechny hlasy !

Pravidla - přečtěte si!

25. září 2009 v 17:56 | Storysims team (_MarSel_)
Čauky. Tento blog na, který každý píše reklamy jak na nějákou plakátnici zřejmě potřebuje pravidla. Nechci aby články na tomto blogu byly k tomuto tématu, ale nedá se nic dělat! Někteří jedinci píší reklamy jako kdyby se nic nedělo. Pokud bych šel na jejich blog a napsal jim tam odkaz na můj blog, tak už skončím v Blacklistu a nikdo se semnou nebaví. To však neplatí tu!
Budu přidávat za: (do Listu Temnoty - ZDE)

01.) Psaní reklam a řetězáků (rubrika na reklamy - ZDE)
02.) Nadávání lidem, kteří v komentářích něco napíšou! Prostě se tu nebudete hádat!
03.) Nadávání na blog (psát na ostatní blogy něco špatného o našem blogu, psát do komenářů nadávky na tento blog...)
04.) Nebudete se pokoušet dostat na blog. pokud se dostanete, tak prosím nic nemažte ani neupravujte. Zkrátka nedělejte nic co vám nepřináleží!
05.) Pokud budete napomenuti za nevhodné psaní komentářů a bude se vaše agresivita i nadávky nadále opakovat - blokujeme přístup!
06.) Snažte se psát k danému tématu. Když párkrát napíšete něco co nesouvisí s tématem ignorujeme. Po napomeńutí však ne!
07.) ...

Pokud mě něco napadne, dopíši!

Bleskovka č.1 - výsledky + diplomy

24. září 2009 v 20:50 | Storysims team (_MarSel_) |  Diplomy
Ahoj. Bleskovku s číslem 1 jsem uzavřel. Dopadla nad moje očekávání. Některé odpovědi mě opravdu rozesmály. Jelikož se účastnila i Adush (blogmasterka), její odpovědi jsem nemohl počítat. Výsledky:


The Sims 3 artworky

24. září 2009 v 17:36 | Storysims team (_MarSel_) |  Novinky
Ahoj, když teď má Adush ty osobní problémy, tak jsem se rozhodl, že jí pomůžu s jejími funkcemi. Na internet unikly zbrusu nové artworky hodící se na krásný design. Snad se vám budou líbit a Adush se nebude zlobit. Děkuji za pochopení!

Návrat LS? Konečně, aneb blogy se vrací! :-)

23. září 2009 v 21:51 | Storysims team (_MarSel_) |  Aktuálně
Ahoj, ještě 11. září jsem tu psal, že končí blogový svět! LS byl úplně v nepořádku, smazané rubriky s články ZRUŠENÝ BLOG a všechno nejhorší co se blogu může stát. Dalo se dostat i na srdce blogu, což se mi podařilo!C.Č...

Design - 19:27 - HOTOVO!

23. září 2009 v 19:31 | Storysims team (_MarSel_) |  Aktuálně
Ahoj, tak jak jste si mohli všimnout - na blogu je nový dessign! Je sladěn do fialovorůžové s černými a bílymi prvky! Dessign, byl hotový za chvíli, spíš ty okraje a nastavování! GRR! Blog mě někdy štve! :D Ale výsledek není hrozný, dokonce splnil mé očekávání. Není to žádná sláva, ale třeba se vám bude líbít! Jinak - Lepší aktivita, lepší články - COMEBACK znamená spíš pro mě! ,,Adush" má osobní důvody, takže na blog nepřispěje moc! Děkuji, čau!

Design není ještě hotový!

21. září 2009 v 21:26 | Storysims team (_MarSel_) |  Aktuálně
Ahoj, jak jste si mohli všimnout, dessign není zcela hotový! Zítra to snad stihnu! :D

Bleskovka č.1

21. září 2009 v 17:40 | Storysims team (_MarSel_) |  Bleskovky
Na blogu schází nějáké soutěže, tak jsem se rozhodl Vám nějákou připravit. Bude to bleskovka o 12 otázkách týkajících se The Sims 3 a The Sims 3 CH! Buďte aktivní a zapojte se! :-)

Podmínky:

1.) Jméno(přezdívka)
2.) Jméno blogu(pokud nemáš, nevadí, pokud ano, napiš ho!)

P.S. - Prvním 3 udělám reklamu na blogu a diplom!

Bleskovka:

01.) Čau, jak se máš?
02.) Co The Sims 3, baví?
03.) The Sims 3 vyšlo...
04.) Mělo vyjít...
05.) Jakou barvu má duch, který se utopí?
06.) Obal The Sims 3 tvoří: koláže Simíkovských obličejů, pohled na město Sunset Valley nebo Diamant TS3?
07.) Kolik stojí The Sims 3 Sběratelská edice?
08.) The Sims 3 Cestovní horečka je kolikáty datadisk ke trojce?
09.) The Sims 3 Cestovní horečka vyjde: listopad, únor, září?
10.) Co na diplom? Barva:, Obrázek:,
11.) Plníš často bleskovky?
12.) Tak pp, to stačí...

EDIT: Ignoruji 1 chybu! Pokud 2 špatně, žádná cena!

List Temnoty

21. září 2009 v 17:09 | Storysims team (_MarSel_)

Nové obrázky z TS3 World Adventures

20. září 2009 v 14:15 | Storysims team (Adush) |  The Sims 3 Cestovní horečka
Ahoj !
Konečně nějaká "převratná" novinka z Sims 3 - čtveřice nových obrázku z World Adventures ...
Obrázky přidám , teď jedu pryč a spěchám .

Edit: _MarSel_ doplnil!Kopíruj se zdrojem - storysims3.blog.cz

Šikovní Sims hráči

16. září 2009 v 13:55 | Storysims team (_MarSel_) |  Videa
Tak tohle je fakt dobrý. Taky bch chtěl bejt tak šikovnej! Zde máte i noty - [ZDE]!Jedu do Chorvatska, takže...

16. září 2009 v 13:28 | Storysims team (_MarSel_) |  Aktuálně
Ahoj, jen bych Vás chtěl upozornit, že jedu na 4 dny do Chorvatska. Jedu tam dnes kolem 16:00 a vrátím se v neděli, nevím kdy! Prostě něják v průběhu dne. Vím, že blog HODNĚ zanedbáváme, ale kyždý kdo chodí do školy asi ví co to je začátek školního roku. Na blog nemám vůbec, ale vůbec čas a druhá blogmasterka Adush, taky ne! Jen co se vrátím, tak se trošku rozkoukám a v pondělí, možná i v něděli nafotím Simky a Simíky na dessign. Trošku jsem si s Adush rozvrhly jak bude vypadat. Chceme něco ,,spešl". Bye! Bye!

Kletba mumie :D

13. září 2009 v 10:54 | Storysims team (jméno)
Ahooja !
Zapnu sims protože chci fotit komix a co nevidím ... novinku "kletba mumie " :D ... ano trochu šílený nadpis ale je to další info o novém datadisku World Adventures . Čtěte ↓ .

V The Sims 3 Cestovní horečka si dejte pozor na mumie

V The Sims 3 Cestovní horečka můžete přijímat úkoly, hledat poklady, objevovat tajemství ukrytých jeskyní, odkrývat staré hrobky a prožívat další dobrodružství. Při cestování po Egyptě, jednom ze tří míst, inspirovaných skutečnými destinacemi, si dávejte dobrý pozor na všechny sarkofágy v hrobkách, protože se v nich může nacházet mumie, toužící vás proklít. Pokud zrovna nejste mistrem bojových umění, mumie vás přemůže a omráčí nebo prokleje. Jako prokletí můžete najít sfingu, poklonit se před ní a pokusit se najít sošku klidu duše, která kletbu odejme. Pokud ne, tak pá-pá simíku!

Co je lepší, než být pronásledován mumií? Strávit noc v prokletém sarkofágu a zjistit, jaké to je být mumií na vlastní kůži! Budete žít déle, nebudete se muset starat o močový měchýř a energii, takže odpadnou potíže s ucpaným záchodem a spaním. Budete silní, získáte silné sociální vazby na další mumie, délka vašeho života se výrazně protáhne atd. Ale pozor! Budete se pohybovat pomalu a stanete se vysoce hořlavými. Ale to je v pořádku, protože i když se vám něco stane, vrátíte se v podobě ducha mumie. Není to skvělé?

Rozšíření The Sims 3 Cestovní horečka vychází 17. listopadu 2009 ve verzích pro PC a MAC.

Příští týden vám dáme lekci v budování vlastní hrobky - od jednoduchých až po složité a pak jedem do Číny.

Zdroj cz.thesims3.com

Kdo dál ?

13. září 2009 v 10:29 | Storysims team (Adush)
Ahoj
Určitě všichni simí fanoušci ví o tom , že hackeři útočí na simí blogy ... ne jenom simí , ale i spoustu jiných - doufám že příští na řadě nejsme my ... hackerům je jedno jestli zničí LS nebo blog starý pár dní . Možná vám je hodně líto že LS končí , ale nic nemůže trvat věčně , něco končí a něco začíná ...
Storysims3 za pár dní začne novou "éru" . Co to bude ? Tak třeba nový dess - samozřejmě ze sims 3 , seznam tutoriálů ( podobný jako na cz.thesims3.com akorát s našimi tutoriály ) . Dess se začne fotit zítra , tenhle týden mám celkem fofr , doma i ve škole . Ale rozhodně se na blog nevykašlem , ani kdyby ho smazalo milion hackerů :D ...

Tak bacha na všechny simí blogy :D ! Adush

KONEC BLOGOVÉHO SVĚTA?

11. září 2009 v 21:01 | Storysims team (_MarSel_) |  Aktuálně
Ahoj...Název článku mluví za vše - JE TOTO KONEC BLOGOVÉHO SVĚTA?

Já nevím, ale priklanim se k tomu (promiňte, nefunguje mi klávesnice tak pisu bez carek)! Uz by stacilo, ze byl znicen LS! Pri predstave, ze se mi někdo dostance na blog se mi chce opravdu zvracet! Je to nejaka zavada, nebo co? Ted se mi na blog dostane snad kazdy! NE! Prosim! NE! Zejtra asi zavolam spolecnosti JYXO nebo co! Tohle znamena KONEC! DOufam, ze bude vse brzy v poradku

P.S. - s Adush chystáme nový exkluzivní design!
P.S.2 :D - Byly zničeny i další blogy - Sims-girl122 ,thesims2.blog.cz atd.

Jump Of Design/ 4. ukázka

10. září 2009 v 10:00 | Storysims team (_MarSel_) |  Jump Of Design
Zdravím...Dnes je 10. září a já si pro tento blog a pro vás připravil další díl pořadu Jump Of Design. Dnes se vrhneme na obývací pokoj spojený dohormady s jídelnou. Pořad Jump Of Design je pro ty co nemají downloady! Pojďme renonovat! C.č!