1. díl komixu - Životní zkušenost

21. března 2009 v 16:29 | *m.A./R.C.e:L* |  Životní zkušenost
Zdrawím, je tu první díl komixu, Životní zkušenost! S hrdinkou Kessy se, podíváte na poklidný rodinný život. Nenastane však zvrat? To vše se dočtete v c.č...Ježiši, to už je zase ráno? Docela dlouho jsem spala! je už 10: 30! No není se co divit! Po tom našem tahu s Nicou se ani nedivím...Ta oslava byla prostě skvělá! Ale co, jdu dolů...Třeba už tam na mě bude čekat snídaně!

Dobrý ráno...Jé, ahoj Kessy! Jak ses vyspala? Ale jó, šlo to, klidně bych si ještě zdřímla! Ta oslava u bazénu s Nicou se trošku protáhla! A co jinak připravuješ? Dělám snídani, pomůžeš mi s ní! Jo...

Jé, hele mami ono sněží! Já vím Kessy, jsem totiž na nohou od 6: 30! Je tam docela dost sněhu, takže Jack šel odhrabat sníh! Nebudu totiž poslouchat sousedy, jak jim vadí chůze po neodhrabaném chodníku!

Mami, kam jdeš? Jdu pomoct Nice v obchodě, pohlídej snídani už je v troubě! Jasně, mami na mě se můžeš spolehnout! Tam je sněhu asi si dneska pudu postavit sněhuláka! Jemi sice 26, ale co mám dělat celé dny? Ježiši, vždyť jsem ještě v pyžamu, jdu se převléct! O 10 minut později: Fůůj, co to tady páchne? Ach néééé! Zase jsem to připálila! No a? Stejně je mamka v obchodě, takže se vrátí bůh ví kdy! Sama to aspoň překousnu! Měl to být teplý moučník, ale něják se nevyvedl!
Já jsem to říkala, jsem opravdu hrozně ospalá, jdu si zdřímnout! Jestli mě někdo nevzbudí, tak budu spát celý den! A to opravdu nechci...Pak bych zase neusla večer!
Ježiši, co to je za rány? Ozývá se to snad z mého pokoje? Co by to mohlo být? Já jsem nezavřela okno takže nejpíš sousedovic kočka vlezla do mého pokoje a něco rozbila! TO je totiž zvykem! Ale radši se podívám!
Co to tady je za listí? Je to divný...Jak se tady mohlo vzít? Počkat! Tohle okno jsem nenechala otevřené! Že by se jsem snad někdo vkradl? To je přece blbost! Helééé kde je můj notebook? Byly na něm obchodní smlouvy a všechno k našemu podniku! Poradím se s Nicou!
Čau, Nico...Ahoj, co je? Proč mě tak naléhavě potřebuješ? Víš, stala se taková divná věc! Někdo se vkradl do mého pokoje a zmizel můj notebook s důležitými smlouvami! Jak to? Vždyť máte alarm, ne? Máme, ale něják se rozbil takže jsem už dva týdny bez něj! Měla bych to nahlásit na policii? Né, vždyť se zas tak nic hroznýho nestalo! Ale zmizel můj notebook, to není strašné? Nojo, ať je po tvém, ale ještě něco takového tak tam volám!
Budu připravovat večeři, má přijet mamčina sestra, pomůžeš mi s ní? Jasně, ale já potřebuju na záchod! Už zase? Vždyť si byla před chvilkou! Já vím, ale mám něják potíže! Aha
Skvělý! Celou večeři jsem připravila sama a Nica nikde! Už toho mám dost! Co se to s ní poslední dobou děje? Pořád chodí na záchod, do práce si pořád bere dovolenou...Není s ní něco v pořádku!
Zase! Ty rány jako dopoledne! Teď snad toho nezvaného hosta chytnu! Jestli ne, tak na tu policii zavolám, ale to udělám i tak!
Nico!? Co se ti stalo? Vždyť jseš celá zmlácená! Co se ti stalo? Viděla si někoho? A proč je trezor naší rodiny otevřený?! Máš mi co vysvětlovat!
Já nevím, všechno bylo tak rychlé! Šla jsem na záchod a najednou mě někdo odtáhl jsem! Bránila jsem se, ale on chtěl vědět, kde máš uložené nějáké dohody o vašem podniku! Prý jestli to do týdne neseženu, že podnik zničí! Cože?!


!!!POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blondiinky blondiinky | Web | 21. března 2009 v 16:30 | Reagovat

obíhame sbí jak se máš ??? písni na blogis..třeba se i zapoj do bleskovky nebo se jen tak na něco mrkni=D

tvůj blog je fakt moooc hezkí a jsme rády že si naše sbénko.

zdraví BLONDIINKY =oD

2 °S.u.R.p.r.!.s.E.>> | tvoje eSBéééčko!!! °S.u.R.p.r.!.s.E.>> | tvoje eSBéééčko!!! | Web | 21. března 2009 v 16:49 | Reagovat

Ahojíííky!Máš hezů komixííík!Pokračuj v něm, určo!!!

P.S.Jsou to krásný fotky, akorát u jedný máš průhledný schody...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama